Açılacak Serverimizin Warpları Hergün yenileri eklenmektedir [Professional]

NeNeO

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

========================================================================================================================================================================================================================
VİPHAMMDDE

========================================================================================================================================================================================================================
ORMAN

=======================================================================================================================================================================================================================

Evet arkadaşlar açılacak serverimizin maden event alanı burasıdır :) Serverimiz'de yaptığımız çalışmaları siz değerli forum üyelerini aktaracağız :) Görüşlerinizi,Fikirleriniz ve Beğenip beğenmedinizi yorum altında belirtirseniz mutlu olurum. Eğer çok merak eden olursa video çekip detaylıca gösteririm. Birdahaki Build Tanıtımında Görüşmek üzereee :)

Son düzenleme:

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Spawn olarak kullan daha mantıklı :/

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Maden event alanı pek de onemsenmeyen (hem oyuncu hem de gm için) herhangi bir yapı ile karşımıza gelirsen daha memnun olurum.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

NeNeO

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Maden event alanı pek de onemsenmeyen (hem oyuncu hem de gm için) herhangi bir yapı ile karşımıza gelirsen daha memnun olurum.
Açacagımız serveri o kadar onemsiyoruz ve hiçbir şeyin basit olmucanı inanıyoruz:)
Spawn olarak kullan daha mantıklı :/
Bir ara Spawnımızıda Atarım :) Spawnımız hazır ve çok güzel oldu :) Tam bir faction tadı veriyor :)
Teşekkür Ederim. İnşallah hep beraber oynamak ümidiyle .. :)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ben direk maden eventine karşı olduğum için..
İnsanların hunharca Exp ve item artmasına da karşıyım.
Ama mantıklı eventler güzel.. Mesela bulduğumuz diamonddan 2 Diamond çıkması olabilir.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

I3eyazCrafter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biraz fazla abartmışsınız.

Bu arada dağ olayı çok gözümüzü alıyor ama komut bloğu ile çok kolay bir şekilde yapılabiliyor, tabi siz nasıl yaptınız bilemiyorum.
Neyse fena değil ama her şeye bu kadar önem verip sunucunun hürmetini göremezseniz kötü olur sizler için :/

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Alan (dağlar) güzel. 5'e ayırma fikride güzel. Maden eventine bir şey demiyeceğim...

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Maden eventine yorum yapmıyacağım arkadaşlar söylemiş zaten . Kullanışsız bence her seferinde yenilemek kolay olmıyıcaktır .

NeNeO

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yorymlariniz icin hepinize teşekkür ederim. * Acilacak serverimizin basit olmasini istemiyorum. 12yasindaki baba parasiyla server acan biride degilim. Sadece acacagim serverin hakkini vermek istiyorum. Bugunluk bunu atim dedim. * evet bu kadar ugrasiyoruz ama emegimiz bosuna cikmayacagini da düşünüyoruz. Her warpi ayri sekillerle muhtesem yapmaya calisiyoruz. Cok buyuk projelere imza atmak istiyoruz. SADECE yapitlar degil pluginler uzerindede calisiyoruz. Serverimizi elimizden geldigi kadar guzel yapmaya calisacagiz :)

NeNeO

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Açacağın serveri iple çekiyorum :)
Çook Teşekkür ederim, sizin gibi degerli oyuncularımız olduğu zaman sırtımız yere gelmez.Eğer server hakkında biraz daha bilgi istiyosan 10 dakika bekle yeni resimler atıyorum [arena ve Viphammadde] :)[DOUBLEPOST=1414346678,1414345762][/DOUBLEPOST]Yeni Resimler Eklendi !

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Bak ormanla viphammaddeyi beğendim . Ama viphammaddenin varlığından bile huzursuzum.

NeNeO

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
o kadar abartmadık tabikide viphammaddeyi :D Bazı serverler gibi blok felan koymadık. Herşeyi eşitledik. O konuda içiniz rahat olsun :)