Acil Bakın Yeniyim Çok Acil

asktanem99

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sa Arkdşlar Bukkit serverm var acilen bana warp lazm yani hazır warplar lazım int araştırdım hiç bulamadm yardım edenee servermde adminlik tşkler

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
DevBukkit gibi bir siteden (reklam olurmu bilmiyorum mazur görün) plugin indirebilirsin. O plugini bukkit serverinin kurulu olduğu yerdeki Plugins klasörünün içine atıp serveri yeniden başlatırsan artık warpları belirliyebilirsin. Warp yapmak istediğin yere gidip /setwarp warpadı komutunu girerek warp belirlersin. ardından /warp warpadı yazarak belirlediğin warp noktasına gidersin. Serverinde adminlik kalsın teşekkürler :) umarum yardımcı olmuşuumdur B)

asktanem99

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
DevBukkit gibi bir siteden (reklam olurmu bilmiyorum mazur görün) plugin indirebilirsin. O plugini bukkit serverinin kurulu olduğu yerdeki Plugins klasörünün içine atıp serveri yeniden başlatırsan artık warpları belirliyebilirsin. Warp yapmak istediğin yere gidip /setwarp warpadı komutunu girerek warp belirlersin. ardından /warp warpadı yazarak belirlediğin warp noktasına gidersin. Serverinde adminlik kalsın teşekkürler :) umarum yardımcı olmuşuumdur B)
Teşekür eDerim fakat warpları yaptım şmdi başka bir sorunum var yetkili haricinde oyuncular warp yazamamıyor premisyon ayarlarını analamdgmdan dolayı blmiyroum normalde warp yazınca warp menüsü geliyor bende ama sadece ben warp yazablyorum op verdgm kşiler yazablyor benm harcmde kmse yazamıyor bu konuda yardmcı Olursan Sevinirim Tşekürler