Event skripti

Mertka

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Event skriptini ben kodladım nerdeyse 30dk mı aldı 30 dk da ne derseniz tabi hata veriyordu hataları düzeltmek için tabları felan düzeltmem uzun zamanımı aldı :)

Skript

Kod:
command /eventyap:
    permission: event.yap
    permission message: <red>Bu komudu kullanabilmek icin yetkiniz yok.
    trigger:
        broadcast "&f[&4Duyuru&f] &43 &aDakika Sonra warp Event'e Oto. Cekileceksiniz."
        wait 3 real minutes
        loop-players "/warp event"
        broadcast "&f[&4Duyuru&f] &aEvent Basladi &42 &aDakika'niz Var 2Dk Sonra Herkes Lobiye Cekilecek!"
        wait 2 real minutes
        loop-players "/lobi"

Permission
Event yapmak için kullanılılan permission
- permission: event.yap

Son düzenleme:
S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Aktarma skript bug var. Giriş yaptığı halde login yazarsa lobiye gider. Çok basit skriptler nasıl yarım saatte yaptın anlamadım.

Mertka

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aktarma skript bug var. Giriş yaptığı halde login yazarsa lobiye gider. Çok basit skriptler nasıl yarım saatte yaptın anlamadım.
Eventi yapmam uzun sürdü örnek skriptlerden aldım tab olayı beni baya bir kastırdı

Mertka

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazın açıçam bu sene geliştiriyorum sunucuyu

Son düzenleme:

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
event sanırım calısmıcaktır çünkü /eventyap kişiyi sadece ışınlar.Loop players yapman lazımdı yada benim gözümden kaçtı.

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Lobide bug var on command /login demişsin çarına girseler /login yazsalar bitti sunucun :D

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 skriptde bozuk.
1.Skript) Loop-players kullanmamıssın /eventyap yazan kişi için event baslatır diğer oyuncuları çekmez.
2.Skript)/login Şifre istemiyor bizden /login yazıp tüm hesaplardan girebilirsin.
3.Skript)Minecraftda /baslangic diye komut yok.Onun için /baslangic komutunu ayarlamamız lazım bu komutu calıstırmak için onun içinde 2 tane skript kullanmaya yok sadece /lobi yazarak XYZ kordinatlarına ısınlayabilirsin.

Mertka

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 skriptde bozuk.
1.Skript) Loop-players kullanmamıssın /eventyap yazan kişi için event baslatır diğer oyuncuları çekmez.
2.Skript)/login Şifre istemiyor bizden /login yazıp tüm hesaplardan girebilirsin.
3.Skript)Minecraftda /baslangic diye komut yok.Onun için /baslangic komutunu ayarlamamız lazım bu komutu calıstırmak için onun içinde 2 tane skript kullanmaya yok sadece /lobi yazarak XYZ kordinatlarına ısınlayabilirsin.
/login bugunu ben sizden önce fark ettim aslında neyse dedim ama kaldıracaktım
/baslangic olayina gelirsek benim sunucumda /spawn yazinca uyari mesajı atıyor lütfen /baslangic komutu girin diye neyseki düzenliyeceğim

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ahah :D Hala otomatik event sistemi yapamıyorlar. :D
Yazıyor ama otomatik değil. :D

Mertka

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buglar dolayısıyla konuyu değiştirmek zorunda kaldım ^_^[DOUBLEPOST=1411404628,1411404557][/DOUBLEPOST]
Ahah :D Hala otomatik event sistemi yapamıyorlar. :D
Yazıyor ama otomatik değil. :D
Evet yazamıyor olabilirim fakat sende benim seviyemdeyken dalga geçtilermi ? dalga geçmen hiç hoş değil.

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Buglar dolayısıyla konuyu değiştirmek zorunda kaldım ^_^[DOUBLEPOST=1411404628,1411404557][/DOUBLEPOST]
Evet yazamıyor olabilirim fakat sende benim seviyemdeyken dalga geçtilermi ? dalga geçmen hiç hoş değil.
Hayır ben senin skriptlerin ile dalga geçmedim.
Otomatik event olayı çok saçma bir olay aslında ben giremiyorum arkadaşda giremiyordu öyle bir çare bulduk.
İnsanların benimsemesi hoşuma gitti yani.

Yoksa emeğine sağlık dostum hiçbir şey söylemiyorum. :)

Mertka

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır ben senin skriptlerin ile dalga geçmedim.
Otomatik event olayı çok saçma bir olay aslında ben giremiyorum arkadaşda giremiyordu öyle bir çare bulduk.
İnsanların benimsemesi hoşuma gitti yani.

Yoksa emeğine sağlık dostum hiçbir şey söylemiyorum. :)
Aslında bu otomatik event değil sadece oyuncuları belli sürede event alanına çekiyor sadece sizin yapıcağınız iş bazı kodlarla itemleri yağdırmak sonrada bırakabilirsiniz onlar 2dk boyunca toplayınca lobiye çekecek bunu yazarkende koda bir şey daha eklicem :D lobiye atıncada /lagg clear komutu uygulatacağım ilham getirdin ahbap :D

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Aslında bu otomatik event değil sadece oyuncuları belli sürede event alanına çekiyor sadece sizin yapıcağınız iş bazı kodlarla itemleri yağdırmak sonrada bırakabilirsiniz onlar 2dk boyunca toplayınca lobiye çekecek bunu yazarkende koda bir şey daha eklicem :D lobiye atıncada /lagg clear komutu uygulatacağım ilham getirdin ahbap :D
Çal çal zaten fikir dediğin nedir ki delinin biri kuyuya bir taş atar buradaki süper zekalarda hemen cuk diye atlar.

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çal çal zaten fikir dediğin nedir ki delinin biri kuyuya bir taş atar buradaki süper zekalarda hemen cuk diye atlar.
Aslında benim fikir 1 sene önce aklıma gelmişti ama kim uğraşacak ihihih -,-

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
otomatik event sistemini 3-4 ay önce kendi sunucumda yapmıstım.Bende yabancı sunucudan görmüştüm