/_-*-_\ HardSurvival Geri Dönüyor /_-*-_\ >> 1.7.∞ > Ipeksi Spawner > Sanal Market > Timber >>

bendeseni18

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Profesyonel bir sunucu mu arıyorsun ? Sonun işte bu diyebileceğin bir sunucu mu lazım ? Eğlencenin doruklarına ulaşmak mı istiyorsun ?
Doğru yerdesin okumaya devam et !
Sunucuda Ipeksi Spawner > Sanal Market > Sikayet Etme > Köylü Ticaret > VIP Kod

Sunucuda birçok şey yapabilirsiniz. Bunlardan bir kaçından bu bölümde bahsetmek isterim.Mesela kendi tarlanızı yapabilir otomatik sistemler kurabilir bunları satabilirsiniz . /market komutunu kullanarak sanal market açabilir. Herkesin marketinden tek tık ile alışveriş yapabilirsiniz. Sadece bunlarla sınırlı değil ! Muhteşem savaşlara katılabilir. Savaştan kaçma ve hile engeliyle güvenle savaşabilirsiniz.

IP : HardSurvival.nitrado.net
IP : HardSurvival.nitrado.net
Sürüm : 1.7.∞

Hile kullananlar sınırsız uzaklaştırılacaktır !

# Hile açmak yasaktır.
# Bir hata bulmak ve bunlardan yararlanmak yasaktır.
# Küfür etmek yasaktır.
# Sürekli bir kişiyi rahatsız etmek , spam yapmak yasaktır.
# Irkçılık ve dışlama yasaktır.
# Yetkililerden eşya istemek yasaktır.
# Site,Server reklamı yapmak yasaktır.
Dahası fazlası için oyunda /kurallar yazman yeterli.

Para nasıl kazanabilirim ?
Paranın nasıl kazanılacağını bilmiyorsanız okumaya devam edebilirsiniz. Para kazanmanın birçok yolu vardır. sanal market kullanabilirsin. Para kazanmanın yolunu çoğaltmak için başka alternatifler eklenecektir.

Sunucu ne kadar güvenli ?
Eksiksiz eklentiler ve tam koruma ile eşyalarınız ve bilgileriniz güven içerisinde...

Ben küfür edenleri hiç sevmiyorum !
Küfür etmek mi ? Asla edemezler çünkü küfrü tamamen engelledik. Asla bir şeyden dolayı size küfür edemeyecekler !

Param var bolluk içerisindeyim sıkılıyorum ne yapabilirim ?
Para konusunu hallettiniz şimdi ne yapacağınızı bilmiyorsanız savaşlar yapın en iyi şekilde oynayın kısa sürede yeni eklentiler gelecektir.

Lag varsa ben yokum !
Lag olmayacaktır. (Tabi ki arada her sunucuda olan küçük gecikmeler hariç!) Sürekli laglı olan kötü sunucular gibi değiliz çünkü 5 GB ram ve 1000/MBPS internet ile fiber bir şekilde sizinleyiz...

Nerede yaşayacağım ?
İşte en güzel kısım. Her yerde yaşayabilirsiniz bir alanı sahiplenip orada sakin bir hayat sürebilir kendi hayvanlarınızı besleyebilirsiniz.

RAM : 5 GB
CPU: Intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @ 3.40GHz (8 Cores)
Mit Serverkomponenten : (1HE Rackserver)
Uplink: 1250 Mbit

Spawndan Kareler:

Son düzenleme:

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spawn çok amatörce ama emeğinize sağlık.

Pro0p

Survival SonGazi !
En iyi cevaplar
0
Konunuzu Ortalarsanız Daha Güzel Görünücektir , İyi Forumlar

Laxeon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Emek Hırsızları ! Server açılmadan önce ev yapmıştım enchant portal itemler falan filan herşeyim vardı . Girdimki Gitmiş Kendi Hatalarına beni neden karıştırıyorlar , emege haksızlık yapmadınızmı şimdi .

BlueLight

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emek Hırsızları ! Server açılmadan önce ev yapmıştım enchant portal itemler falan filan herşeyim vardı . Girdimki Gitmiş Kendi Hatalarına beni neden karıştırıyorlar , emege haksızlık yapmadınızmı şimdi .
adamlar sunucuyu sıfırladı ise mutlaka bir sebebi vardır ^_^
İmza
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bendeseni18

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server açılmadan önce 20:00 da açılacak diye yazmıştım sunucu stop çektikten sonra restart yapıp sunucuyu açmış ev yapanların evlerini sildim haksızlık olmasın diye o kadar kısa sürede o kadar item yapman ilginç

BlueLight

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server açılmadan önce 20:00 da açılacak diye yazmıştım sunucu stop çektikten sonra restart yapıp sunucuyu açmış ev yapanların evlerini sildim haksızlık olmasın diye o kadar kısa sürede o kadar item yapman ilginç
Bu arada skype verebilirmisiniz şu buildiniz hakkında konuşmak istiyorum :) öneri sunucam sadece size.

Laxeon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Biz O İtemleri 3 kişi Yaptık zaten Anti-Xray var herkes Girebilirdi Biz Hile Yapıppmı Girdik ! Hayır . herkes nasıl girdiyse bizde öyle girdik Sizin hatanız bu neden emege haksızlık ediyorsunuz

bendeseni18

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Biz O İtemleri 3 kişi Yaptık zaten Anti-**** var herkes Girebilirdi Biz Hile Yapıppmı Girdik ! Hayır . herkes nasıl girdiyse bizde öyle girdik Sizin hatanız bu neden emege haksızlık ediyorsunuz
Başka Sunucu Bulabilirsiniz haksızlık varsa :)