/ 26craft.nitrado.net / FACTION/PVP / LAPİS / ARSALARDA FLY 7/24 ONLINE 0 LAG

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

5.62.126.154:13200
26craft.nitrado.net

Okulların ve çevrenin verdiği sıkıntılardan dolayı sıkılan biz kurucular sizinde bu sıkıntılar içerisinde olabiliceğinizi düşünerek bu serveri açtık. Umarımız herkes eğlenir :)

CPU:Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1240 V2 @ 3.40GHz (8 Cores)
Uplink:1000 Mbit
Ram:4 GB
Slot:52
Server Nitrado Garantisi taşımaktadır.

%90 el yapımı harita
Arsalarda FLY
Repair Tabelası (Çok Yakında Gelecek)
Lapis Mevcuttur.
Serverde Durdugunuz Kadar Para Kazanma
Savaştan Kaçınca İtem Düşmesi Etkindir
Pazar Sistemi
Haftada 2 Kere (Çarşamba ve Cuma) Eventler
Basamaklara Oturma
Evlenme
Skor Tablosu
Spawn'dan Ev Alma
Jail Sistemi (Haspishane Hazır, Çok Yakında Plugini Eklenicektir)
Nether ve End'e /warp Komutu ile Gidebilme

Küfür Yasaktır
Sunucu Hakkinda Yalan Bilgi Vermek
Hile Kullanmak Yasaktır
Flood Yapmak

Server Açıklarından Yararlanmak Yasaktır

Oyuncuyu Kandırıp İtem vs almak yasaktır

Son düzenleme:

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yine saçma bir sunucu ismi,mimariler kötü ve özelliklere ''repair tabelası'' yazmayı bıraksanız daha iyi olur bu serverinize pek bir özellik katmıyor da :l

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş yorum yapmak için yorum yapmayın lütfen. Serverin ismini biz belirliyoruz ve oyunla alakasi yok kotuleyecek başka bise bulamadin mi? Biz minareyi bu kadar yaptık eğer daha iyisini yaparim diyorsan yap ve Repairi de ekledik yani o yazinin orda durmasinin sana ne gibi zarari dokundu bilmek isterim.
Yine saçma bir sunucu ismi,mimariler kötü ve özelliklere ''repair tabelası'' yazmayı bıraksanız daha iyi olur bu serverinize pek bir özellik katmıyor da

CahiliyaT

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeş yorum yapmak için yorum yapmayın lütfen. Serverin ismini biz belirliyoruz ve oyunla alakasi yok kotuleyecek başka bise bulamadin mi? Biz minareyi bu kadar yaptık eğer daha iyisini yaparim diyorsan yap ve Repairi de ekledik yani o yazinin orda durmasinin sana ne gibi zarari dokundu bilmek isterim.
Sunucuya hic yoktan emek verilmis ama guzel ve duzgun sunucu oldugunu fazla dusunmuyorum. Mimarinin kotu okdugunu ben de dusunuyorum. Acaba neden sunucunuza isim vererek plugin duzenleyerek birde //set cekerek bur suncu actiginizi dusunuyorsunuz ?

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

batuhankdr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

CahiliyaT

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
FolderNW.nitrado.net süper faction dha yeni aclıdı
Tamam hemen geliyorum. Kafan mi guzel ? Adam para verip acmis konu ustune reklami ! Sen geliyon yoruma atiyon herkes bakinca gelcek diye dusunuyorsun ! Eskidrn KaptanMC vardi tutmadimi kapatip yeni se actiniz 4 gundur sizi goruyorum emeksiz heriflerrr sizi ! Esekler !!!

batuhankdr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

CahiliyaT

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
velded konusmayı ören mk dsds[DOUBLEPOST=1422647531,1422647500][/DOUBLEPOST]uraşamicem senle ***
Kardesim sil o reklam iceren yorumu. Sikayet edildin ayrica bi gun engellenince gorrsun... Seni emek hirsizi senin sunucunu rahat birakmiyacagim 3 gun ilerledi KaptanMC ile sonra kapadi 2 gun kotu bi sunucu yapti FollowMC midir nedir bisi acti ama rahat olmucan merak etme sen...

CahiliyaT

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@fare315 senin konunu kirletip baskalariyla polemige girmek istemezdim ozur dilerim. Ama hakkini kormak icin yapmis bulundum...