2.Mapım Yaptım :) Umarım beğenirsiniz

jdsezer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

2.harika Mapımızla Sizleyiz ikiz kardeşlerden sonra :) buna geçiş yaptım umarım beğenirsiniz kendimi birazdaha geliştidim :)
bu sefer içerde komut bloklarını tam anlamıyorum ama anladım kadarıyla :) elimden geleni yaptım Umarım Beğenirsiniz
iyi Oyunlar :)))

Map(Harita) Kuralları

Oyun İçerisindeki İpucu Hikaye Olarak Koyduğumuz Kitapları Okuyunuz
Map Tek Kişiliktir..!! 2 kişi oynarsanız Map bozulabilir
Blok Gerekmediği Yerde Kırmayın gerekmiyecektirde zaten
Blok Eklemeyiniz..
Hile Yapmayınız
Minecraft 1.6.4 Sürümdür..
Haritayı Çalıştırmak İçin herhangi bir eklenti gerekmez..

(Map)Haritamız'dan Görüntüler

Alternatif Link 2 => http://www.dosya.tc/server36/wgRObd/2.HarikaMap.rar.html

TanerTekinTr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
cok sabit şeyler yapiyorsun 10'dk da yapilacak şeyler güzel şeyler yapmak icin vakit harcaman lazim vede istersen diger maplardan şimdilik bakarak yapabilirsin buildidini geliştirmen lazm Ama Güzel Devam Et :)

jdsezer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
cok sabit şeyler yapiyorsun 10'dk da yapilacak şeyler güzel şeyler yapmak icin vakit harcaman lazim vede istersen diger maplardan şimdilik bakarak yapabilirsin buildidini geliştirmen lazm Ama Güzel Devam Et :)

Görüş & Önerin için teşekkür ederim :) daha harita map işine yeni girdiğim için yanıp sönen lambalar vs. koymak istedim fakat fps çok artıyo oda bilgisayarın kısaca
mapın çok kasmasına neden oluyor :) diğer maplardan esinlenmek istiyorum fakat inşallah zamanla onuda yaparım 10dk'da yapılacak bir şey olabilir her gözden ama küçük küçük araştırmalalarla ilerliyorum şuanlık böle zamanla geliştircem iyi eğlenceler umarım beğenmissindir :)[DOUBLEPOST=1417517671,1417517618][/DOUBLEPOST]
Küçük Olmuş Sanki ?

:) evet biraz küçük oldu ama ilerde daha geniş maplar yapıcağım umarım ginede beğenmişsindir görüş & önerin için teşekkürler :)

Emir Halıcı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzelmiş . denemedim ama resimlere göre öyle indiriyorum şimdi

jdsezer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzelmiş . denemedim ama resimlere göre öyle indiriyorum şimdi

Umarım beğenirsin :) biraz parkurlu biraz ajanlık yapıcaksın çıkış yollarını bulcaksın :)) hadi bakalım kolay gelsin umarım beğenirsin beğenirsen değerli yorumlarını bekliyorum harita hakkında :) 1.6.4 'te oynamanı tavsiye ederim :)