2 Kisilik Lucky Block Race Haritasi | Sansli Bloklar Haritasi |by yasoyasin

yasoyasin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar!
Son zamanlarda cok fazla Lucky Block Race videolarina baktigim icin "Neden ben de bi harita yapip herkesle paylasmiyorum?" dedim ve haritayi yaptim.
Bu harita benim ilk halka acik (:D) haritam oldugu icin hatalar olmasi muhtemel. Eger bir hata bulursaniz, lutfen yorum olarak yaziniz.
Harita tarafimca gelistirilip guncellenmeye devam edecektir!

Harita Hakkinda
Arkadasanizla oynamaniz icin tam olarak uyarlanmis olup 2 takim bulunmaktadir ve 1.8 ile uyumludur. Kirmizi ve Mavi olarak oynayabilirsiniz.
Not: Eger ki bu haritayi kullanarak video cekmek isterseniz kanalinizin linkini bana mesaj (pm) olarak göndermeniz yeterli olacaktir.

Harita Görselleri

Burasi haritanin baslangic noktasi...

Haritanin baslangicinda her iki takimda 3 adet komut bulunmaktadir ve her seferinde elle yazmak yerine öldukten sonra baslangic noktasindaki basinc plakalarina basmak daha kolay olacaktir...

Harita kisa olup cok lucky block bulunmaktadir. Ayrica bi patlama oldugunda yandaki oyuncunun etkilenmemesi icin tam ortaya barrier yerlestirilmis.

Iste bu resimde gunduz gözuyle cekilmistir.

Bitiste dugmeye basarak kazanani buyuk bir yaziyla duyurabilirsiniz.

Burasi yapim asamasinda olan arenadan bir resim. "Burayi neden yapim asamasinda koydun?" diye sorarsaniz, istege bagli pvp yapmaniz icin koydum. :)

Harita Indirme ve VirusTotal

Resimlere tiklayarak sitelere gidebilirsiniz...

Harita Notlari
Haritada moblar spawn olmayabilir, bunun icin:
Kod:
/gamerule doMobSpawning true

ve dilerseniz esyalarinizin dusmemesi icin:
Kod:
/gamerule keepInventory true

yazabilirsiniz.

Lucky Block modu (1.8) Skydaz'dan indirlimistir!

Iyi Forumlar :)