16. yy. korsancılık,kraliyet dönemlerini anlatan bir map yardımlarınızı bekliyorum

Fikir nasıl :D

• Kullanılan toplam oy
    2

Trncklklk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şimdi arkdaşlar,benim aklımda bir anda (matematik dersinde sıkılırken) aklıma map geldi.İşte bu korsancılık falan.Hikaye için aklımda pek az bir fikir var ama aklıma bir hikaye geldiği anda yardırıyorum.

Nasıl olacağına değinirsek...Öncelikle 2 tane büyük 8 tane küçük olmak üzere 10 tane adadan oluşmuş olan bir haritamız var.Bu şehirlerde Fast Travel yerleri ile diğer şehirlere hızlıca gidebiliyoruz.Haritada dolaşırken rastglele önümüze toplanabilir şeyler çıkacak (atıyorum Assasin's Creed'deki parçalar ) ve bunları topladıkça satın alınıp craftlanacak yeni materyaller olacak.Fakat tam bu kısımda yeni bir şey devreye giriyor.Marketler şehrin bir bölümünde olurken craft menüsüne tek bir komutla gidecez. Ayrıca Fast Travel için gerekli olan Map ekranına da aynı yolla gideceğiz.Peki bunlar yeterli mi?Tabii ki hayır.Herhangi bir öneriniz olursa yorumlara yazabilirsiniz.

Şimdi efenim.Ben 10 şehirli , redstone bilgisi isteyen bir haritayı TEK başıma mı yapacam?Hayır.Sizden istediğim yaklaşık 10 tane builder - 7 8 tanede olur,sorun değil - ,olmalı . Ayrıca en az 14 yaşında olmalısınız . Facebook hesabınızda olmalı ki yapacağınız başvuruyu onaylayayım.

NOT : Bu harita için demo yapılacak , Cinema 4D veya onun gibi 3D programlarından Trailer , Update ,DLC gibi ayrıntılara girilecektir. Yaklaşık 10 builder toplanmadığı sürece yapıma başlanmıyacaktır.

Son düzenleme:

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Matematik dersinde piano tiles oynuyorum ben millet düşünüyor
düşünme yeteneğim olsa dersi dinlerdim sanırım

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0