1.9 Premium server açarsam ??

NinXia25

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba bugün foruma yazmaya başladım ve bu 2. mesajım :D Dediğim gibi Premium bi server açmayı düşünüyorum ve kaliteli,seviyeli ve yaşıtlarımla oynamak isterim..(28 yaşındayım ve 17-37 yaşa kadar kişilerle oynayabiliriz :D)
öncelikle serverlarda sevmediğim ve kendi serverimde olmayacak şeyleri yazayım
-market para sistemi
-lapiz
-pvp (eğlence amaçlı arenalar olabilir)
-komutla biryerden biyere ışınlanma
-küfürlü sohbet
-v.i.p eşyalar yada üyelik
-korsan oyuncular

yani tek kişilik orjinal minecraft gibi oynamayı seviyorum.tabi sandık koruması eklenebilir.

merkez dünya (ev,çiftlik kurmak ve şehirleşmek için)
2. dünya ve nether dünyası (maden ve diğer eşyaları elde etmek için ve ayda 1 resetlenebilir)

ya da deniz altında atlantis survival serveri açabilirim. genellikle su altında yaşamaya çalışacaksınız :D muhtemelen su 150 200 kadar yükseklikte olacak ve evlerinizi su altına inşa edeceksiniz :D

böyle bir server açsam gelen olur mu?

düşüncelerinizi ve önerilerinizi öğrenmek isterim.

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiyede çoğu kişide premium olmadığı için tutmayabilir

FyreUKl

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben Gelirim Uzun Zamandır Böyle Bir Sunucuya Girmiyordum Daha Doğrusu Minecraft Oynamıyordumda Yaşım Tutmaz Fazla Gelen Olmayacaktır Hem Premium Hem de 1.9 Olunca Tutulmaz Yan.i Anladığım Kadarıyla Vanilla Olucak Direk Değil mi ?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Türkiyede yeteri kadar premium hesabı olan premium kalitede insan yok.
Böyle bir düşüncen varsa birkaç arkadaş hamachi sunucuda bile oynayabilirsin gerek yok böyle şeylere. Ha illaha sunucu açacağım dersen türkiyedeki premiumların %90 gibi bir kısmı migrate hesap ve ban yemekten vs korkmayacakları için bir daha düşün derim.

MineLeader

mc.MineLeader.net
En iyi cevaplar
0
Kuramazsın çünkü şu an türkiyede 1.9 server yok senmi kurcan :)

NinXia25

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serveri nitradodan satın alıp en güncel haliyle server açabilirim tabi ki! atlantis survival yada vanilla survival hangisi tercihiniz? azda olsa premium olsun yeter zaten bir kazanç istemiyorum sizden sadece beraber kaliteli bir serverde oynamak istiyorum.

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
serverı türk server olarak açmazsan olur çünkü türkiyede yeteri kadar preium yok

NinXia25

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serverı türk server olarak açmazsan olur çünkü türkiyede yeteri kadar preium yok
serveri uluslararası olarakta açabilirim. az çok ingilizcem var ama Türkler ve yabancılar ,Japonlar beraber oynayabilirmi ? iletişim sorunu olacaktır.

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
serveri uluslararası olarakta açabilirim. az çok ingilizcem var ama Türkler ve yabancılar ,Japonlar beraber oynayabilirmi ? iletişim sorunu olacaktır.
her dilden mod alırsan yada herkes ingilizce konuşursa sorun olmaz

NinXia25

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şimdi nitradodan server alıyorum ekonomik server ultimate 8gb rem 24 slot :D şimdi bunu minecraft bukkit/spigot olarak almam yeterlimi ? chest için ekletti ekleyeceğim ve serverde 2-3 farklı dünya yaratıp geçişleri portal ile yapacağım. gerçi daha önce bunu yapmadım. bu konuda yardım edecekler olursada sevinirim. bukkit/spigot alırsan pluing ekleyebiliyoruz. başka öneriniz varmıdır?

Son düzenleme:

NinXia25

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serveri açtım arkadaşlar. minecraft survival sunucularından bulabilirsiniz.

Arkadaşlar serverimi açtım şimdilik herkese açık! duruma göre premium olacak ! Sizleri bekliyorum :D