(1.8+) 9+1 Parkur - Parkur Map [GÜNCELLENDİ: 0.0.2]

Harita nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    11

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
9+1 PARKUR II ÇIKTI:
https://forum.gamer.com.tr/konu/1-8...-ve-adventure-map-tr-en-10000-indirme.272039/

GÜNCELLENDİ! (v 0.0.2)

Sürüm numaranızı kontrol ediniz!

Merhaba!

Bugün sizlere uzun zamandır üzerinde çalışmakta olduğumuz bir parkur haritasını sunuyorum:

FRAGMAN:

Adından da anlaşılacağı üzere bir parkur haritası olan 9+1 Parkur, Tam Kafadan Gamer ile birlikte yaptığımız (birkaç yayınlanmamış denemeyi saymazsak) ilk harita. İçerisinde 9 parkur, 1 Boss Battle bulundurmaktadır.
UYARILAR:
1-) Harita kesinlikle Minecraft 1.8 ve üstü versiyonlarda oynanmalıdır!
2-) Haritanın videosu çekilecekse mutlaka tüm Build Team'in YouTube linkleri açıklamaya koyulmalı; ******, hele hele ****** gibi servislerden yararlanılmamalıdır. Ayrıca haritanın forum linki de koyulmalıdır. (Bunda ****** gibi para kazandırmayan servisler kullanabilirsiniz, ancak ****** gibi servisleri kullanamazsınız)
3-) Harita, 20 Chunks Görüş Mesafesi gereksinimi ile kasabilecek bir haritadır. Oynamadan önce video ayarlarıyla ilgilenmenizi, (çıkmışsa) Optifine yüklemenizi ve Minecraft'a olabildiğince fazla RAM vermenizi şiddetle öneriyoruz!
4-) Haritanın başında yazan kuralların hepsi dikkatlice okunmalı ve uygulanmalıdır. Yoksa bazı önemli özellikler çalışmayabilir!

Spawn Koordinatları: 149 5 88

BUILD TEAM:
FastPlayers (Bu benim!):
youtube.com/fastplayerstr (Buna abone olunur)
Tam Kafadan Gamer: youtube.com/emiroyundaoynuyor (Buna da abone olunur)

Yeni Sürüm: 0.0.2:
Haritayı indirmek için: BURAYA TIKLAYIN!
VirusTotal: BURAYA TIKLAYIN!

Lütfen harita hakkındaki düşüncelerinizi belirtin. (Üşeniyorsanız sizin için anket de hazırladık!) Ama lütfen haritayı bitirmeden yorum yapmayın.

Tam bir 300 Abone Özel projesi oldu haa :D

Son düzenleme:
I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
Tanıtım amatörce olmuş. Keşke sinematik kamerayla çekseydin.

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
Farkındayım :( Ama fen sinematik kamerayı kaldırdılar diye biliyordum o zamanlar, 1.6'dan kalma tuş işe yaramıyordu. Bir de ona "sinematik kamera" dendiğini bilmiyordum :)
Kaldırılmadı, sadece tuş kombinasyonu yok. Kontroller kısmından tuş kombinasyonu ekleyebilirsin.
Bu arada, linkler gitmiş.

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok muhteşeme benziyor deniyeceğim