[1.7.x] SwaylineCraft| 8 Farklı Boss | Köylü Takası | Özel İtemler | swayline.nitrado.net

Styloideus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SwaylineCraft Faction Sunucusu
Çoğu Serverde olduğu gibi ana para kazanma yöntemi hammaddedir.Olur ya, maden kazarken zamanın ne kadar hızlı geçtiğini anlamazsınız diye hammaddemize saat ekledik !
Fakat siz maden kazmaktan sıkılmayın diye oyunculara özel tarla yaptık./warp tarla'dan tarla alıp,ürün ekip
para kazanabilirsiniz.
Ben ikisini de sevmiyorum arkadaş! Benim işim ticaret diyenlere ise eşyalarını,bosstan düşen itemleri satabilecekleri özel pazarlar yaptık :)
Pet sistemi vardır.Canavar/hayvanları pet alarak onlara isim verebilir,özel yetenek seçebilir ve hatta üstüne binebilirsiniz !
Özel Bosslar ve bosslardan düşecek parçalar ile alınacak itemler vardır.
Bazı bosslardan sürpriz kutu düşmektedir.Çalışma masasına koyarak açabilirsiniz !
Sizlere özel hazırladığımız /yardım /boss /pet komutları ile bosslar, onlardan düşen itemler hakkında, nasıl pet alınacağı petin yeteneğinin nasıl seçileceği kısacası tüm konularda bilgi alabilirsiniz.
IP Adresimiz : swayline.nitrado.net

Hammaddemizden bir görüntü:

Çoğu oyuncunun keyif aldığı bir kısma geliyoruz: Bosslar
Serverimizde 8 çeşit boss ve bunların yardımcısı olan küçük bosslar vardır.
Bosslar hakkında ayrıntılı bilgi almak için /boss yazabilirsiniz.Bosslarımız klişe olmasın,sıradan olmasın diye her bossun kendine özel yetenekleri ve özel bir kesme taktiği mevcuttur.

Iskelet Kralı Hyungo: Bu bosstan düşen gözyaşından 25 tane biriktirip şu kılıcı alabilirsiniz;

Rahip Joe: Bu bosstan düşen mektup ile Avrupalı Yayı +1 Alıp, daha fazla mektup ile yaya + basarak güçlendirebilirsiniz;

+2 Yay:

+3 Yay:

Viking Lideri:Bu bosstan düşen Viking Pusulası ile özel güçleri olan Yağmacı Baltası Alabilirsin;

Ayrıca bu eşyalar ile özel iksirler de alabilirsin

İşte boss öldürebileceğiniz yerlerden sadece birkaç tanesi;

Binek petlerden bir görüntü :

Spawnımızdan bir kare:

Daha birçok anlatılamayacak özellik seni serverimizide bekliyor maceracı!
IP Adresimiz : swayline.nitrado.net
Server Kapasitesi:52
Server Açılış Tarihi:20.08.2015
Versiyon : 1.7.5 (1.7.2 de girer)