Ip: RelaxTR.Nitrado.Net

Metin2TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

İp Adresi: RelaxTR.nitrado.net
Surum: 1.7.2

Kapasite: 34 Kisilik

Ram:
6 GB
( Artırıldı ++ )

(Para Nasıl Kazanılır)

Arkadaşlar Bazı Oyunu Bilmeyen Arkadaşlar Para Nasıl Kazanırız Die Sorular Soruyorlar Burdan Kısaca Anlatım Yapacagım Arkadaşlar ilk olarak /warp yazarak ışınlanabilecegimiz bolgeleri gorebiliriz orada lapis buluyoruz ve tıklıyoruz ve sonra lapisleri kazıyoruz ister tabelaya vurarak satınız ister /sat yazarak satabilirsiniz birde biraz daha fazla para icin /jobs join madenci yazınız :)

(Serverimiz Guvenlimi)

Serverimizde Kesinlikle Sıkıntı Cıkmayacaktır Hersey Yolundadır Kısaca Bılgılerimizden Bahsedelim

DDost Saldırılarından Korunuyoruz

Bug Sorunlarımız Yoktur

Serverimizde Esitlik Adalet Vardır Din-Irk-Parti Ayrımı Yapılmaz Bu konular Hakındada Konuşulması Yasaktır

Arkadaşlar Serverimizde Esitce PVP yapabilirsiniz TP tuzagı Yasaktır Hile Kullananları Bildirmek İçin Skype: BYKalpsiz veya AdnanRS.0007 Yollayabilirsiniz :)

(Serverimiz Bilgiler)

Evet Arkadaşlar Serverimizde Factionun Birazdaha Yeni Hali Diyelim Hic Bir Serverde Goremeyeceginiz Sistemler Warplar Yaptık Sıkılmadan Oynamanız İcin her şey Yaptık Eklenecekler Ve Suan Ekli Olanlar Buradadir İnceleyiniz :)

Belirli Saatlerde Event Yapılmaktadır :)

EditMaden Vardır Obsidyen Kazarak Koylu Ticareti Yaparsiniz :)

3 Adet Boss Eklendi Koruma4|Koruma5|Koruma6| Set Düşüyor

7 Adet Event Sistemi Eklendi Rain|Boss|Labirent|HediyeKutusu|Maden|Yüzme|OX Eventlerimiz Mevcuttur

Kesinlikle Adaletsizlik Yoktur Kıyak Gecilmez Asla Herkeze Esit Davranılır

Görev Sistemi Yapılacak Suanlık Bakımda

MiniGamesler Ekleniyor Boks|Counter|Spleef| Yapımdalar

Mob Arenamız Bakımdadır Bitince Cok İlgi Cekecektir

Evet Arkadaşlar Kadromuz 2 Kişidir Kurucu Benim Ve Birde Adminimiz Var 2 Kişi Sizler İçin Emek Harcıyarak Serveri Yaptık Suanda Geliştirmeye Devam Ediyoruz Bildiginiz Faction Sunucularından COK Degişik Bir Deneyim Yaşatmayı Planladık Hep Aynı Şeyleri Yapmadık Bunları Göreceksiniz Serverimize Gelince :) Kadromuza Göz Atalım Hemen Tanıyalım :)

▓▒░ Kurucu: McTatar ░▒▓

Facebook: Adnan Kerim Oncel

(+) Videolar (+)
Boss Bilgilendirme

Lapis Bilgi

EditMaden Bilgi

(+) Spawn (+)

(+) Market (+)

(+) Silah (+)

(+) Orman (+)

(+) Silah (+)

(+)
Arena (+)

(+) Arsalar (+)

(+) Event (+)

(+) Lapis (+)

(+) Hammadde (+)

(+) VİPHammadde (+)

(+) Boss (+)

(+) EditHammadde(+)
Bilgi: Burada Obsidyen Kazarak Köylülerle Alış Veriş Yapabilir İlginç İtemler Kazanabilirsiniz :) Dolar Denilen Para Birimi İle Takas Edilir 64 Obsidyene- 1 Dolar Verilir :)

Adaletli Faction Sunucusuna Sizide Bekleriz Antikill-aura sizin isteklerinizle Yüklenecektir
Siz Söyleyin Biz Yapalım

[DOUBLEPOST=1432320265,1432237705][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar Yorumlarınızı bekliyorum ama sizden tek isteyim servere girip oynamadan iftiralar atmayınız [DOUBLEPOST=1432326471][/DOUBLEPOST]Konu GUncel Server Online :ha:[DOUBLEPOST=1432374971][/DOUBLEPOST]Konu Guncel Server Online

Son düzenleme:

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu Güzele Benziyor.Geliyorum Şimdi Nick: ironboy568

EpicArt

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim serverimde hic olmayan bosslar var.
IsmetRG Notch vb.

Metin2TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınız için Teşekürler :aşık: Pişman Olmayacaksınız Emin Olun Her Zaman Dedigimiz Gibi Siz İsteyin Biz Yapalım :)[DOUBLEPOST=1432416532,1432416496][/DOUBLEPOST]Bu Arada Rehberin Yetkisi Alınacaktır Teşekürler[DOUBLEPOST=1432416631][/DOUBLEPOST]Anilcan Öncelikle Skype Adresimden BU Gibi Ss leri verirsen gerçekten cok iyi olur rehberin yetkisi alınacaktır :emin: Gerçekten Uzgunum BU durumlar Birdaha olmayacaktır

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
2gb ram için gereğinden fazla plugin eklemişsiniz.

serverede giremedim bot saldırısı olarak görüyor beni :)

edit : servere girdim daha yarısı dolu bile deil lag kendini gösteriyor
yüklediniz pluginler 32gb ramlı serverlere uygun pluginler.
ama server güzel tasarlanmış.

Metin2TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekürler BotSaldırısı Olarak Görmesi Modeminde Bi sorun var demektir hiç bot saldırısı yaptınmı :D[DOUBLEPOST=1432456105,1432455804][/DOUBLEPOST]Güncel

Metin2TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cok Teşekürler Farkımız Olsun Dedik :D Karelerden Bıktık Yuvarlak Yapmaya Karak Verdik :D sonuç bu[DOUBLEPOST=1432565402,1432493943][/DOUBLEPOST]Guncel

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oha Valla Helal Olsun Boss lardan koruma4 koruma5 koruma6 düşüyor işallah yeni boss lar eklenir bide benim foto spawnda :D bende alıntı yapmışsınız fotoyu ama dursun maplarda güzel elizine saglık başarılarınızın devamını beklerim

BatuhanSteveÖzbatir

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yazıyı okurken "Lapis" yazısını görünce hiçbir sunucudan farklı olmadığını sadece görünümü güzel olduğunu düşünen tek ben miyim?

Metin2TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batuhan Kardeşim Bizim Serverde Eşitlik Var Ve Sıkılmadan Oynayabileceginiz sistemler var dedigimiz gibi normal factionun gelişmiş hali mesela warp editmaden mesela boss larımız p5 p6 düşebiliyor bircok sandıklar ve yeni geliştirdigimiz event türlerimiz boss eventi vb eventler suan yeni sistemler ekliyoruz minigameslere counter ekliyoruz sonra mobarena ekliyoruz daha saymama gerek varmı ?[DOUBLEPOST=1432646466,1432646392][/DOUBLEPOST]Güncel

BatuhanSteveÖzbatir

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Batuhan Kardeşim Bizim Serverde Eşitlik Var Ve Sıkılmadan Oynayabileceginiz sistemler var dedigimiz gibi normal factionun gelişmiş hali mesela warp editmaden mesela boss larımız p5 p6 düşebiliyor bircok sandıklar ve yeni geliştirdigimiz event türlerimiz boss eventi vb eventler suan yeni sistemler ekliyoruz minigameslere counter ekliyoruz sonra mobarena ekliyoruz daha saymama gerek varmı ?[DOUBLEPOST=1432646466,1432646392][/DOUBLEPOST]Güncel
Maalesef mobarena ve boss savaşı , p6-5 veren bosslar çoğu sunucularda var.