[1.7.2] Mythıc Gamıng-PvP Server-Betada(Kit Pvp Eklenicek)-42 Kişilik Kapasite İlk Gün 30 Kişi...

Bu Serverda Oynayacağım..

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Kalerda

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Sizlere Daha İyi Bir Oyun Platformu Sunmak Adına Tüm Yapılar Kendi Emeğimizle Yapılmıştır.Olgun Kişiliklere ve Anlayışa Sahip Yetkili Kadromuz İle Sizlere Daima Kaliteli Bir Oyun Sunmaya Çalışacağımıza Emin Olabilirsiniz. Server 1 2 Ay Açık Kalması yada Heves Amacıyla Açılmamıştır. Sizlerinde Desteği İle Daima Kalıcı Bir Server Olacağının Sözünü Verebiliriz.. Bu Sebeple Emekleriniz hiçbir Zaman Boşa Gitmeyecektir. Kaliteli Sunucumuz ile Lagsız,7/24 Online,Kaliteli Yetkili Kadrosu,İyi Dengelenmiş Oyun Düzeyi ve Tamamen Türkçe Olması ile Birlikte Oyun Keyfini Üst Düzeye Taşıyabilirsiniz.

Servera Girdikten Sonra İlk Olarak Yapacağınız İşlem Kayıt Olmaktır. Bunuda /register şifre şifre Şeklinde Yapıyorsunuz. Daha Sonra Oyuna Girdiğimizde /login şifre Şeklinde Giriş Yapabilirsiniz.Serverımızdaki Amaç Pvp Ve Küçük Minigames'lerdir.Pvp Yeteneklerinizi Geliştirebilmeniz İçin Özel Arenalar[Fps İçin Düzenlendi]Yapılmıştır.

Kopyalanabilir IP
:MythicGaming.nitrado.net

4 Gb ram..
42 Kişilik Kapasite [Kişiye Göre Çoğalacaktır]...

İlgili Yetkililer...
Buglar Ve Hileler Kapatılmıştır...[Özellikle PVP İçin Plugin Satın Aldık]
Hile Kullananlar Sınırsız Ceza Alır...
Saygılı Ve Terbiyeli Adminler...
[]Anti Hile{^Özellikle Plugin Satın Alınıp Düzenlenmiştir Tam 2 Hafta Sürdü^}
[] Anti Küfür
[] Çeşitli İyi Düzenlenmiş Pluginler
[] Türkçe Altyapı

[] Eşsiz PvP Arenaları[Fps İçin
Düzenlendi]

""Yapılacaklar:
1•Kit PvP
2•Minigames
3•Survival Games
4•Sky Block
5•Arenalar...

Sunucu Şu An Betadadır...

MythicGamingİyi Oyunlar Diler...

Son düzenleme:

Boraycan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server güzel görünüyor buildleri beğendim gibi. Kesinlikle oynamaya geleceğim :)

Kalerda

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Server güzel görünüyor buildleri beğendim gibi. Kesinlikle oynamaya geleceğim :)
Teşekkürler Buyrun Bekleriz...[DOUBLEPOST=1423229782,1423224104][/DOUBLEPOST]++güncel++[DOUBLEPOST=1423239171][/DOUBLEPOST]Bugüne Özel Viplede İndirim Var....[DOUBLEPOST=1424466125][/DOUBLEPOST]Güncell+++

Son düzenleme:

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu yeriniz yanlış.Moderatörler nasıl iş yapıyorsa artık bilemiyorum.Konunuzu diğer sunucular veya PvP sunucular başlığı altında açabilirsiniz.
@craft_man @BONANZA

Kalerda

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben Kendilerine İlettim Konu Taşınmış.Teşekkürler

kheera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunun Kapasitesi 42 Kişilik Olmuştur. İyi Eğlenceler.

Kalerda

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz 42 Kişilik Olmuştur...[DOUBLEPOST=1424548966,1424547444][/DOUBLEPOST]Lütfen Önerilerinizi Ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Belirtiniz Sizin Görüşleriniz Bizim İçin Çok Önemlidir...