( 1.7.2 ) - MinePaxe - Lapisli / Açık artırma ! \ 24 Kişide VIP Çekilişi

byKutsalTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Merhaba forum severler,ben bugün sizlere aylardır açmayı planladığımız faction sunucu projemizi tanıtacağım , bir yanlışım varsa af olam.
Faction Ne Demek ?
En Kanlı Savaşlar Işte Buna Denir! Klanını Kurup Diğer Klanlara Hükmetmeye Hazır misin ? En Eglenceli Anlar ile Arkadaşlarınla İster Sohbet Et İster Arena`da Ölümüne Dövüş İster Para Kazan İster EXP Kas Eğlenmeye Hazır misin? Arsalarda Build Yap Kendini Kanıtla!

Hosting;Nitrado
Kişi Sayısı; 24 ( Artırılacaktır )
Ram; 3 GB Ram.
Lokasyon;Almanya!
Sunucumuz BETA!

Sürüm : 1.7.x !

IP : MinePaxe.nitrado.net

ILETISIM ( SKYPE )

-Greyder ==> mehmet.alageyik2

Engellenmiş Hile sistemi.
Buglar kapatıldı.
7/24 Aktif!
Lagsız ve düzgün oyun ortamı
Küfür ve Reklam engeli.
Sürekli bir yetkili aktif.
Sürekli ayrı bir etkinlik
Anti Bot.
Zorlayıcı oyun ortamı.
Rain Eventi.
Maden eventi.
Uygun fiyata vipler.

Son düzenleme:

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Daha serverin A sı B si belli olmadan 150 slot yazık olabilir.

hakan2112

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben bu serverin yapımcısını tanıyorumç bu svnin açık kalacağı gün max10. admalar iyi taktik geliştirmiş 3-5 vip sat kapat, yeni server aç. kesinlikle tavsiye etmem özelliklede vip alcak varsa...

byKutsalTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben bu serverin yapımcısını tanıyorumç bu svnin açık kalacağı gün max10. admalar iyi taktik geliştirmiş 3-5 vip sat kapat, yeni server aç. kesinlikle tavsiye etmem özelliklede vip alcak varsa...
Bizim böle yapmamız Kul Hakkın'a girmiş oluruz , biz kesinlikle böle bir şey yapmayız!
sunucu sadece genel bakım'a Alındı!

hakan2112

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bizim böle yapmamız Kul Hakkın'a girmiş oluruz , biz kesinlikle böle bir şey yapmayız!
sunucu sadece genel bakım'a Alındı!
Ben bir kez bu skype üzerinden vip aldım mehmetalageyik2. 2 gün sonra sv gitti bakıma(!). sonrasında gene burda aynı skype üzerinden bi sv daha açıldı mehmetalageyik2 oda gitti 10 güne şimdi buda 3. görüşüm aynı skypeyi.

byKutsalTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben bir kez bu skype üzerinden vip aldım mehmetalageyik2. 2 gün sonra sv gitti bakıma(!). sonrasında gene burda aynı skype üzerinden bi sv daha açıldı mehmetalageyik2 oda gitti 10 güne şimdi buda 3. görüşüm aynı skypeyi.
Nick Verebilir misin ? Biz şu an bizden vip alanların hepsinin vipini 5 Gün Ekliyerek Verdik ?

hakan2112

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
RealGaming.nitrado.net (server kapalı reklam değildir.) buranın sahibininde skypesi aynıydı ne tesadüf ama! (burada vip değildim ondan önce bi svniz daha vardı onun adını bulamadım) hatta skype bende eklisinz mesajları bulursam bi foto atıcağım buraya.

byKutsalTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
  • RealGaming.nitrado.net (server kapalı reklam değildir.) buranın sahibininde skypesi aynıydı ne tesadüf ama! (burada vip değildim ondan önce bi svniz daha vardı onun adını bulamadım) hatta skype bende eklisinz mesajları bulursam bi foto atıcağım buraya.
    Nick ne ?

hakan2112

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben vipliğimi istemiyorum teşşekürler. kalıcı bi svde vip aldım :) sadece sizi eleştiridim her neyse serveriniz açıldığında eski viplerinizden (realgamingteki) hatırladıklarım var onlar varmı die bakacağım :)

ProLeqend

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu Sunucu Türkiye'nin En İyi Hub Sunucularından Biri Olabilir. Adminler %100 İlgili ve %100 Emek Sunucu!!! Güncel!!!