[1.7.2]Craft Mania[Beta] Geri Geliyor !

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

:zombi: Server Bilgileri :zombi:
Ram: :ecehver:
Slot Sayisi: :ecehver:
[Beta'dan Cıkınca Arttirilicak]

Ip:[Bakimda]

:altın: Bakim Sürecinde :altın:
  • Tum map sifirlandi ve en bastan yapildi.
  • Hersey en bastan yapildi.
  • Yeni silahlar ve zirhlar eklendi.
  • Server'in para birimi degisti.
  • Itemlerdeki Lore Sıstemi Kaldirildi.
  • Asalar eklendi.
  • Yeni moblar eklendi.
  • Npc'lerin konusma sıstemı eklendi.
  • Maden eklendi.
  • Yeni Sans Sandiklari/Yemek Kutulari eklendi.
  • Bır oyuncuyu sıkayet etme sıstemı eklendi.
  • Level sistemi eklendi.
  • Tum moblardan dusen exp orani ayarlandi.
  • Yeni chest kirma eventi eklendi.
  • Ayristirma Sistemi Eklendi

:altın: Diger Serverdan Ayiran Özellikler :altın:
  • Lonca Sistemi
  • Köylülerden Silah Alma Silah Satma Sistemi
  • Balik Tutarak Para Kazanma
  • Maden'de Para Kazanma
  • Daha Güclü Zombiler
  • Bosslar
  • Yenılenmıs Event Sistemi
  • Lonca Demircileri
  • Lonca Savasi
  • Lonca Kalesi
  • Level Sistemi
  • Özel Zombie Parasi Demircileri
  • Grup Kurma
  • Otel Sistemi
  • Ayristirma Sistemi
  • Binek Sıstemı
  • Yeni Tür Eventler
  • Sehir Sistemi

:altın: Genel Bilgiler :altın:
Lonca: Bir Kac Kisi Bir Araya Gelerek Lonca Olusturusunuz Loncada İyi Gecinmeye Bakin Cunku Ayda Bir Gün Yapilan Lonca Savasina Katilabilirsiniz
Lonca Savasi Bir Arenada Tüm Loncalarin Dövüstügü Yerdir
ilk 3'e Hediye Verilmektedir:

Event: Şuanda Ox Eventımız Mevcuttur Tum Soruları Bilen Kisiye OX Puani Verilir Ox Görevlisinde Nadir Ve Degerli Esyalar Alabilir
Ayristirma:Artik Degersiz Itemlerinizi Yere Atmaniz Gerekmiyecek !
Bazı Itemlerinizi Ayrıstırma Yapmaya Olanak Saglar Suanda 2 Adet Itemin Ayrıstırması Mevcut Cig Balik ve Curuk Et, Bunlara Sag Tıklayın Ve Kendısı Otomatik Olarak Ayristirmayi Baslatacaktir Ayristirma Toplam 5 Saniye Surmektedir Ayrıstırmanın Basarılı Olma Ihtımali %25'dir Basarili Olura Curuk Ete Karsilik 1 Altin Parcasi,
Cig Baliga Karsilik Pismis Balik Vermektedir,Lakin Ayrıstırma Basarısız Olursa 3 Sanıye Boyunce Zehirlenirsiniz !

Altin Elma Sandigi:Spawn'da Bulunan Sandikcidan Altin Elma Sandigi Alin Ve Sandigi Elinize Alip Sağ Tiklayin

Sandik Size %25 Sans İle Altin Elma Vericektir
Auto Rank:Oyuna yenı basliyanlar Yerli olucaktir ve klan kuramıcaktır
sadece Maceracilar klan kurabılıcek oyundakı toplam surenız 3 gun olunca otomatik maceraci olucaksınız
oyundaki toplam surenıze bakmak ıcın: /ontime

Level Sistemi: Arkadaslar serverdaki leveliniz exp barinizdir ne kadar cok yaratık oldurusenız o kadar level kazanırsınız her mob 1 level vermektedır oyun sınırı 99leveldir ayrica her 9 levelda bir size ekstra 1 kalp verir oyuna yenı gırne kısılerın 4 kalbi olur 99 level olan kısılerın 15 kalbi olur...
.
.
.

:VV: Resimler :VV:

Konu Yenilendi...

Son düzenleme:

Burakasdsadfsafas

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
harika ötesi server gerçekçiliği %70 gibi boss var çünkü boss yerine onu pehlivan yapın bence daha iyi olur :D[DOUBLEPOST=1402246892,1402246710][/DOUBLEPOST]ip yanlış galiba

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server Sauanda Yenılenıyor Betadan Cıkmaya Hazirlaniliyor...
Cogu Seyı Yenıden Yapıyoruz Lutfen Bıraz Sabredin

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server RPG Uzerine Kurulu Degıl MMORPG Fark Ettiyseniz

Baggi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beta ne demek anlamamışsın. Sana kısaca anlatayım: Beta, oyunculara açık ama daha tamamlanmamış bir oyun demektir. Ona "Alpha Sürümü"'de diyebilirsin. Ama biz daha server'ı göremiyoruz veya deneyemiyoruz bu yüzden bence o "Beta" sözcüğünü başlıktan kaldırmalısın. :)

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Serverı Zaten Gördunuz Server Bır Surelıgıne Acıktı Oyuncuların Verıdıgı Tavsıyeden Dolayı Bakıma Aldım Suanda Bakim Devam Etmekte !

Yigitnine

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Theprofessional sende bütün RPG Yada MMORPG Serverlerini kötülüyorsun beta nedemek bilmiyorsa sanane öğrensin ne karışıyorsun bütün serverlerin tanıtım bölümüne yanlışlarını düzeltmesini sendenmi öğrenecek Allah Allah yeter ya bıktım zaten zindev craftı seviyodum ordada ormana wg attınız o serverde artık bitti ormanda wg atıyorsunuz sadece vipler eğleniyor kardeş normal oyuncular değil
neyse zindev bir daha başka konuların kötülüklerini ortaya koyarken ona özelden yazmalısın onu burada rezil düşürecek şekilde değil

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen ZC'yi oynamayalı rahat 4 ay geçmiş be :D
Sadece VIP'ler eğleniyor:
Artık dengesiz PvP'ler oyunda yok herkes Ekipman Seviyesine göre ayrılıyor 1-4 seviye olanlar 1-4 seviyelerle,5-10 seviye olanlar 5-10 seviyelerle M1 ve üstü olanlarsa Usta Oyuncu olarak nitelendiriliyorlar ve sadece Usta Oyuncularla PvP Atabiliyorlar.Tabi bu PvP denge sistemini istersen kaldırabilirsin.Bunada meydanokuma modu deniyor.

Ormana WG Attınız:
KBmayında Haritanın Ağzına ******sınız.Düzeltmek yaklaşık 1 ayımı aldı ve hala uçan ağaçlar görüyorum.Onun yerine daha güzel bir sistem bulduk.Klan Dünyası.Bu dünya bildiğin hayatta kalma dünyası.Herhangi bir wg yok.Arsaları içinde özel bloklar var.Koyduğunda etrafındaki 5x5 alanı koruyor senin adına.PvP Açık ve Maden Kazılabiliyor.

Bütün Serverleri Kötülüyosun:
Kötülemiyorum hatalarını söylüyorum ki düzletsinler bana değer bir rakip olsunlar.Hatalarını düzeltmezlerse elinde sonunda bana sataşacaklar ve bende onları daha fena ezeceğim,daha fena kalperini kıracağım.En azından hatalarını düzeltip Profesyonel Bir Server olurlarsa benimle atışabilirler.Elinde sonunda sataşacaklar dediğim.Açıyorlar serveri aradan 1 ay geçiyor konularına bir giriyorum "Zindev Craft'dan Farklarımız" yazıyor.Bunu yaparlarsa daha çok sinirlenirim ve o konuyu kapattırana kadar yada özür diletene kadar durmam.Özel mesaj atmamamın sebebine gelince Ö.M'den konuşunca kimisi küfrediyor sonra dahada beter sinirleniyorum.
Aslında sana katılıyorum bende şuna sinirleniyorum e bizim o sunucudan farklarımız falan diyolar ona sinirim bozuluyor bide geliyor sonra reklam yapıyor sataşıyor yöneticilerle

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ya Bırak Aklınca Zındev Benı Cezalandırmaya Calısıyor Hayret gene Mc Forum Hesabı ACmıssın bu 30. Hesabın falan Herhalde Senın Serverın Kotu Oldu Dıe Benımkınıde Kotulemene Gerek Yok Zındev..

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zindev senin serverında biraz gerilemek durumunda. Yaptığın türkçe pluginleri tebrik ediyorum sistemler bir birinden güzel. V.I.P eşyaları abartılmamış ama serverda kasma var sen yokken 32de32 olabiliyor bazenleri ve acayip kasıyor inan bana rehberlerine sor onlarda kabul eder.Ve açıkcası bence spawnda en çok kasma yaratılıyor şu Holograpic ve PowerNBT işleri kızıştırıyor. Texture pack'de ayrı bir kasma yapıyor.

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu kirletmek gibi olmasın ama 1,2 yıl önce falan bi sunucu açılmıştı güzel sunucuydu tam rpgydi kapattılar niye kapattılar çünkü az kişi vardı bazılarınız görmüşsünüzdür adminler haritaya falan çok emek vermişlerdi üyelerle çok uğraşıyolardı yani ismini hatırlamıyorum ilk önce köyde rpg yaptık bakıma alındı kale oldu 2,3 kişi geldiği için kapattılar

sasaliger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konuyu kirletmek gibi olmasın ama 1,2 yıl önce falan bi sunucu açılmıştı güzel sunucuydu tam rpgydi kapattılar niye kapattılar çünkü az kişi vardı bazılarınız görmüşsünüzdür adminler haritaya falan çok emek vermişlerdi üyelerle çok uğraşıyolardı yani ismini hatırlamıyorum ilk önce köyde rpg yaptık bakıma alındı kale oldu 2,3 kişi geldiği için kapattılar
hatırlıyom ahır falan vardı rütbe gibi çok süperdi maden ocağı falan vardı ama x ray kullananlarda vardı