SAKLINETWORK YENI SITESI ALO155.COM DUR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SAKLINETWORK

SAKLI
En iyi cevaplar
0

SUNUCUMUZ TAŞINDI YENI SITE alo155.com

VS/Savaş yapabilmek için bir klan/faction üyesi olmanıza gerek yoktur.
Arsa almak bedavadır;
/warp arsa
Kafa düşürme eklentimiz sayesinde, savaşta kafa düşürebilirsiniz.
Vip özelliklerini öğrenmek için oyun içinde
/vip yazabilirsini
z.

Sunucuda lapis kazarken envanterinizde 666 lapis olduğunda lapisler otomatik olarak satılır..

Hile kullananlar affedilmez! Kim olursa olsun süresiz uzaklaştırma alır!
Sunucumuzda cezalar çok ağırdır. Küfür edenler en az 1 saat'den susturma cezasıyla başlamakla beraber BAN cezasına kadar çıkabilmektedir!

En kolay şekilde, lapis kazarak para kazanabilirsiniz..
Kazdığınız lapisleri
/sat yazarak hızlı bir şekilde satabilirsiniz.

Odun, taş, kömür, yün, kil gibi maddeler markette bulunmamaktadır ve satılmamaktadır.
Bunun sebebi, bu maddelerin hammadde olup
/warp hammadde 'den ihtiyaç amaçlı, ihtiyaç olduğu kadar kazılması/alınması için yapılmıştır..

Yetkililer
Kurucu; SAKLI
Admin; SAKSIZ

Kapasite: 120
Sunucu türü: Faction / Survival
Yeni eklendi: Skyblock / Ada

Kayıt sayfası için tıklayın
SERVER IP: Play.saklioyuncu.com

play.saklioyuncu.com
oyna.saklioyuncu.com
mc.saklioyuncu.com

Resimdede görüldüğü gibi Yeşil Kan Taşı kullandığınızda, Entity Adası'na ışınlanırsınız ^_^
Entity Adası'nda, Entity303 kestiğinizde Entity303 Sandığı çıkar. (ne kadar çok Entity303 kelimesi geçiyor :D)

Yeşil Kan Taşı gün içerisinde 4-5 kez otomatik olarak rastgele bir oyuncuya verilir.

Bu sandığı açtığınızda Enchli elmalardan, Edit Kazmaya, Çürük ete ve daha birçok güzel/kötü eşya çıkma ihtimali vardır. Alttaki resimde bana Yaprak çıktı .d

Faction sunucumuza yeni eklediğimiz kasalar artık aktif!!
Tavus Kuşu Operasyonu Kasası ve Kabak Operasyonu Kasasının içindeki değişik hediyeler sizleri bekliyor.. Kasaların yaratık veya hayvanlardan düşme şansı vardır.
Kasayı açtığınızda StatTrakli eşya çıkma şansınız vardır ve StatTrakli eşyaların üstünde o eşyayla kaç kişiyi öldürdüğünüz yazar..
Kasalar ve içinden çıkanlar hakkında yakın zamanda videolu anlatım yapılıcaktır ^_^

Spawn/Başlangıç noktasında Market, Örs, Ench, Parkur, Afk, Çöp, Hapis gibi noktalar bulunmaktadır.

Eski lapis buildimiz, bazı sunucularda yapılıp, kullanılıyordu. Sanırım kolay yapıldığı içindi, ama artık builde önem verip yepyeni bir Lapis ve Hammadde alanı yaptım -_-
Lapis kazarken elmas bulma şansınızda vardır..

Uçan Okul'a Hoş Geldiniz!!
Burada havuz binasında havuza girebilir, arkadaşlarızla okul ormanına gidebilir, çeşit çeşit ders sınıflarında derslere girebilir, kantinde kendi grubunuzla takılabilirsiniz, okulun en havalısı olabilirsiniz..

Devasa büyüklükteki Devler Vadisine giderek, çeşit çeşit noktalarda bulunan Devleri kesebilirsiniz.

Dobbe(Dabbe) Dünyada ilk defa burda !!
Dobbe kalesinin 2. katında Dobbeyi bulabilirsiniz. Fakat şimdiden uyarıyorum, kesmesi zordur ve gıcık bir yaratıktır .d

Herobrine Malikanesi'ne gittiğinizde en üst katta Herobrine sizi kendi odasında bekliyor olucak..

Facebook : https://www.facebook.com/saklioyuncu/
Youtube : https://www.youtube.com/saklioyuncu/
YOUNOW : https://www.younow.com/SAKLIOYUNCU/

SAKLI skypesi - okusirius
SAKSIZ skypesi - *

Son düzenleme:

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haha dobbe :D :D iyimiş buildleri sevdim elinize sağlık. İnşallah iyi yerlere gelebilirsiniz. İlk post benden :)
Otomatik lapis satma sistemi yapmalısınız. Yine ilk öneri benden :)

SAKLINETWORK

SAKLI
En iyi cevaplar
0
Haha dobbe :D :D iyimiş buildleri sevdim elinize sağlık. İnşallah iyi yerlere gelebilirsiniz. İlk post benden :)
Otomatik lapis satma sistemi yapmalısınız. Yine ilk öneri benden :)
Çok teşekkürler ^_^ Önceki konumuzda tüm eleştiriler buildlere gelmişti, şimdi çok önem verdim yeni warplar ekledim. Öneriniz için teşekkürler, nice önerilere .d

TheEverCraftTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Dünyanın en kolay sunucusuna hoşgeldiniz." yazsaydın en alt'a eksik kalmış, kardeş lapis'in yerine elmaslarıda koyabilirdin yani bizim için bir sıkıntı olmazdı.

SAKLINETWORK

SAKLI
En iyi cevaplar
0
"Dünyanın en kolay sunucusuna hoşgeldiniz." yazsaydın en alt'a eksik kalmış, kardeş lapis'in yerine elmaslarıda koyabilirdin yani bizim için bir sıkıntı olmazdı.
:D sanki günlerdir oynuyormuş gibi kolay damgasını yapıştırdın. Sunucuda para kazanmak sanıldığı kadar kolay değil ve markette altın, enchli elma satılmıyor..

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Devler vadisi aklıma gelen bir fikirdi bunu görmek ne kadar güzel olmuş. Spawnı siz mi yaptınız çünkü hoş olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...