♪"MineShaft"♪ | HD Kalitesiyle | Türkçe Altyazılı |

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba! :)
Öncelikle size söylemek istiyorum ki artık Ingilizce Minecraft videolarını çeviren bir kişi daha var! :)
@♕TheProfessional♕ (adın nasıl bir şeymiş mübarek :sırıtmak:) adlı arkadaş gibi ben de kendi imkanlarımla çeviri yapıyorum. Bundan sonra bu tür konularda beni de bulabilirsiniz.

İlk çevirim olduğu için yorumlarınızı ve beğenilerinizi ona göre yapmanızı rica ederim :) Konumda kimseyi etiketleyip rahatsız etmek değil amacım ama ileride (?) yapabilirim :sırıtmak:
Neyse sizi daha fazla bekletmeden videoyu vereyim :)
720 piksel (HD) seçeneğiyle daha gerçekçi oluyor eğer internetiniz hızlıysa tavsiyemdir.

Göremeyenler: Tıklayabilir.

İyi seyirler.. :)

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Başarılı olmuş tebrik ederim

Shadow.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Olacak o kadar abisi :D Revenge cevirmediyseniz ben basliyorum :D Hangi programi kullaniyorsunuz?

Shadow.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hayallerimi yıktın abi cunku bu aksam bebek? But tonight baby nin cevirisi deme vazgectim zaten hersey Türkçeye cevirilmez kardesim! :) Yine de hangi proglamla yapılıyor bunlar?[DOUBLEPOST=1379964063,1379963803][/DOUBLEPOST]Sen mi cevirmistin o kadar laf ettik :D

♕TheProfessional♕

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayallerimi yıktın abi cunku bu aksam bebek? But tonight baby nin cevirisi deme vazgectim zaten hersey Türkçeye cevirilmez kardesim! :) Yine de hangi proglamla yapılıyor bunlar?[DOUBLEPOST=1379964063,1379963803][/DOUBLEPOST]Sen mi cevirmistin o kadar laf ettik :sırıtmak:
'Cause baby tonight'

Diyor iyi bak :sırıtmak:

Movie Maker

Shadow.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Pardon hataliyim. :) simdi bir dusundum de kim cevirdiyse baska birsey de yazamazmis zaten yani cunku bebegim bu aksam(belki)[DOUBLEPOST=1379964721,1379964593][/DOUBLEPOST]Kim cevirdiyse biraz Türk tarzi katmis aslinda hata denemez buna :)

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
Ben Camtasia Studio 8 ile yaptım Render kalitesi daha iyi oluyor da YouTube'da altyazı olarak seçenek mi koysam diye düşünüyorum şimdi[DOUBLEPOST=1379966200,1379966132][/DOUBLEPOST]Sağolun yorumlarınız için :) Teşekkürler :)

♕TheProfessional♕

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Camtasia Studio 8 ile yaptım Render kalitesi daha iyi oluyor da YouTube'da altyazı olarak seçenek mi koysam diye düşünüyorum şimdi[DOUBLEPOST=1379966200,1379966132][/DOUBLEPOST]Sağolun yorumlarınız için :) Teşekkürler :)
Zaten camtasia şart :D
Ben videodaki sonları yapmak için Camtasia kullaniyorum.

Shadow.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben film cevirmistim onuda subtitle workshop ile yapmistim. Yarın deneyecegim bir tane cevirmeyi. Paylasirim sizinlede :D[DOUBLEPOST=1379997862,1379997793][/DOUBLEPOST]
Ben çevirdim :ASDASD
Ya ben direk o attigin ekranda onu gorunce onyargili davrandim ozur dilerim izleyip konusmam gerekirdi. Kusura bakma.

KroFessionaL

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılarının devamını dilerim, gayet güzel bir çeviri olmuş. Hangi programlarlardan faydalandığınızı vs. video hakkında bilgileri vererek diğer üyelerin aklında oluşabilecek sorulara cevaplarınızı hazır bir şekilde verebilirsiniz. Bu şekildede hem kendini ingilizce konusunda geliştiriyorsun ve gördüğüm kadarıyla ingilizcen iyi düzeyde hemde bizleri eğlendiriyorsun, yardımcı oluyorsun ellerine sağlık. Yeni çevirilerini bekliyoruz!

Shadow.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Vayt Tolga ya bak be Moderatorden de tebrigi aldi. :) (skype engelimi ac lan)