İptal Edildi.

Hangi Hediyeyi İstersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    93
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yarışma yeterli katılım sağlanmadığından iptal edilmiştir.

Son düzenleme:

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir yarışması fakat ölsem de katılamam :/
Daha minik bir hediye koysam katılımcıların olacağını sanmıyorum, büyük hediyeler koydum yarışmacılar için. Zaten rağbet olmazsa farklı bir çekiliş düzenleyeceğim :aşık:

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha minik bir hediye koysam katılımcıların olacağını sanmıyorum, büyük hediyeler koydum yarışmacılar için. Zaten rağbet olmazsa farklı bir çekiliş düzenleyeceğim :aşık:
Yenilikçi bir yarışma ama katılımın az olcağı görüşündeyim genede belli olmaz. Eğer rağbet olmazsa İnşaat yarışması düzenleyebilirsin.

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yenilikçi bir yarışma ama katılımın az olcağı görüşündeyim genede belli olmaz. Eğer rağbet olmazsa İnşaat yarışması düzenleyebilirsin.
Farklı Yetkili arkadaşlar öyle bir yarışma hazırlamışlardı zaten fakat aksaklıklardan dolayı yapılamadı, dediğin gibi katılım az olursa farklı bir yarışmaya çevireceğim. İnşaat yarışması olur ise diğer yönetim ekibi ile konuşmam gerek. Fikirlerin için teşekkürler.

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya İlla Bir Adetmiş Seçmemiz Lazım
Mesela Ben Hikaye Seçmek İstiyorum Trolle İlgili Bir Şey Barındıramazmıyım :D
Hikaye seçtiyseniz sürekli hikaye olmak zorunda değil elbette, hikayeyi seçti iseniz arada üyeleri neşelendirmek adına Trolle ilgili şeyler barındırabilirsiniz :aşık:

K

Klood07

Ziyaretçi
Türkiye'de pek rastlanmayacak tarzdan bir yarışma :aşık: Katılım az olabilir şimdiden söyleyeyim :D

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...