Zamana Karşı | Hardcore Parkur | HolyMappers

Map yapmaya devam edelim mi?

• Kullanılan toplam oy
    224

PureBoss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oyunda acıktım sonra da koşamayınca mapı bıraktım :D

Aho315

Marangoz
En iyi cevaplar
0
BEN MAPI DA ÇOK SEVDİM DE DOKU PAKETİ DAHA GÜZEL GELDİ AMA MAP ZORDU :D AZCIK Bİ YERLERİ KIRDIM MOD DA VARDI :D

mitttoo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanırım texture packle kötü gözüküyor :) benim de başıma gelmişti artık mapları texture pack kapalı yapıyorum . İndiren insanların texture packı de indirmesini istemem . Belki de internetleri yavastır :) Ellerinde sağlık

Shadowsteve

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sanırım texture packle kötü gözüküyor :) benim de başıma gelmişti artık mapları texture pack kapalı yapıyorum . İndiren insanların texture packı de indirmesini istemem . Belki de internetleri yavastır :) Ellerinde sağlık

çok teşekkürler :)) atom knkm olmasa bu kdr iyi map cıkaramazdık

Aho315

Marangoz
En iyi cevaplar
0
şey ben de sizden esinlendim çok gaza geldim ne güzel yapıyonuz sizin kadar yapamasam da bir map yaptım :D anladım ki bana bi builder lazım :D ama kötü görünse de böle degisik bi redstone çalışması yaptım siz de foruma koyduğumda bi bakarmısınız sizin yorumlarınıza ihtiyacım var :)

Shadowsteve

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şey ben de sizden esinlendim çok gaza geldim ne güzel yapıyonuz sizin kadar yapamasam da bir map yaptım :sırıtmak: anladım ki bana bi builder lazım :sırıtmak: ama kötü görünse de böle degisik bi redstone çalışması yaptım siz de foruma koyduğumda bi bakarmısınız sizin yorumlarınıza ihtiyacım var :)
tmm kardeşim bakıcam saol bu arada asıl sizin yorumlarınız önemli