İnternet Sansürü Onaylandı Peki Cezalar Neler ?

R

Reloven

Ziyaretçi
Bildiginiz Üzere Net'e Sansür Geldi Ve Herşeyin Belli Cezası Var Bu Noktadan Sonra En İyisi Neti Kapattırmak Çünkü;

+18 Şeyler İzleyenlere 1500 TL
Torrent'ten Oyun Çekenlere 500 İle 1000 TL Arası
Facebook, Twitter Gibi Sosyal Ağlarda Pkkyı Ve Eylemleri Desteklemekki Burdan TÜRK'lerin bir şey Yiyecegini Sanmıyorum 2000 İle 2500 TL Arası
Playstation Kaç Oldugu Farketmiyor Korsan Oyun Alanlar 500 İle 400 TL Arası
Oyunlara Yaş Sınırı Getirildi Orn:Battlefield +18
Yalan Haber Atan Sitelere 4500 ile 5000 TL Ceza
Sosyal Medyada Yaptıgınız Tüm Konusmalar Kaydedilecek Buna Dikkat Edin (Skype Msn Facebook Twitter Vb.)
+18 Video Resim Paylasan Siteler 500 ile 1000 TL Arası
Virüs Yaymak Site Hacklemek 3.Parti Program Yapanlara 7000 TL Para Cezası Uygulanacaktır

Şuanda Şahsen Neti Kapattırmayı Düşünüyorum Yada Kotalıya Geçebilirim Aksi Taktirde Daha Çok Para Verecegim :p

R

Reloven

Ziyaretçi
.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Jawsome

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Herşeyi Anlarım Benım İçin Tek Sıkıntı Konusmalırmın Kayıt Altına Alınması +18 Video İzlemem Oralardan Geçtik Zaten Torrentten Oyun Cekmiyorum Orjinal Kullanıyorum Oyunlara Yaşta İyi Aslında Suanda Giremeyecegim Oyun Yok Virüs Site Hacklemek Onlarıda Bıraktım Ama Skpeden Vb Konusmalarımız Kayıt Altına Alınamaz Alınmamalı Özel Hayatım Sonuçta
Facebook veya Skype ile anlaşmazlarsa yapamazlar korkma, istersen konuşma başlat erdoğana söv say haberleri olmaz, çünkü konuşman şifreli bi kanaldan gidiyor ve başkasının konuşmaya katılmasına izin vermiyor.

R

Reloven

Ziyaretçi
Facebook veya Skype ile anlaşmazlarsa yapamazlar korkma, istersen konuşma başlat erdoğana söv say haberleri olmaz, çünkü konuşman şifreli bi kanaldan gidiyor ve başkasının konuşmaya katılmasına izin vermiyor.
Kişisel Olarak İp Uzerinden Yazdıkların Takibe Alınıyor Anlayacagın Skype İle İlgili bir şey Degil Ayrıyetten Skype Zaten Konusmaları Bilgisayarda Tutuyor

Jawsome

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kişisel Olarak İp Uzerinden Yazdıkların Takibe Alınıyor Anlayacagın Skype İle İlgili bir şey Degil Ayrıyetten Skype Zaten Konusmaları Bilgisayarda Tutuyor
her şey senin ip'in üzerinden transfer ediliyor ama o konuşmalar şifreli kanaldan gidiyor, şimdi zeki bir arkadaşım hoplayacak şifreyi kırarlar filan diye okusun şunu;
Kod:
Bir şifrenin çözülme olasılıkları
Tamamen rakamlardan oluşmuş şifreler için standartların dışında kısa yoldan çözümler vardır ama kesin süreleri bitlere göre değerlendirirsek;
32 bitlik bir şifreyi 10^6 / s hızında çözmek 36 dakika alır
40 bitlik bir şifreyi 10^6 / s hızında çözmek 6 gün alır
64 bitlik bir şifreyi 10^6 / s hızında çözmek 292000 yıl alır
128 bitlik bir şifreyi 10^6 / s hızında çözmek 54*10^23 yıl alır.
THT'den çalıntıdır.

R

Reloven

Ziyaretçi
İp Adresini Sürekli Değitirmek Mümkün Acaba O Nasıl Olacak ? 1.1.1.1 İpini Engellediklerinde 2.2.2.2 İp Adresinden Giriş Yapabilecekmiyim Acaba Direk Abonelik Üzerindenmi Engelleyecekler Oda Var

Warrior01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İp Adresini Sürekli Değitirmek Mümkün Acaba O Nasıl Olacak ? 1.1.1.1 İpini Engellediklerinde 2.2.2.2 İp Adresinden Giriş Yapabilecekmiyim Acaba Direk Abonelik Üzerindenmi Engelleyecekler Oda Var
IP değiştirmek için sağlayıcınla görüşmen lazım. Onlarında ikidebir değiştireceğini sanmıyorum.Diğer yollardan değiştirmen de pek fark etmez.Çünkü diyelim engellenen x sitesi senin 1.1.1.1 ip adresinde yasaklı sen ip adresini 2.2.2.2 yaptığında yine yasaklı olacak

Jawsome

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
IP üzerinden yasaklama şöyle olabilir örneğin 95.x.x.x gibi iplerin siteye girmesini engelleyebilir.

R

Reloven

Ziyaretçi
IP üzerinden yasaklama şöyle olabilir örneğin 95.x.x.x gibi iplerin siteye girmesini engelleyebilir.
İp Engelleme Kişisel Olacak Eğer Sen xxx.com Sitesine Girersen O Site Sadece Sende Algılanılıp Engellenecek Aslında Çok Saçma Bir Uygulama Olmus Bunun Yerine Bütün özür dilerimgrafik Siteleri Engelleyip Torrent İndirenleri Tespit Etselerdi Daha Mantıklı Olabilirdi 5 10 Gün Sonra Bunlarıda Aşmak İçin Şeyler Çıkacaktır

GaLaxY

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cumhurbaşkanı daha onaylamadı. Ayrıca bu düzenlemeyi kendi çıkarları için yapıyorlar.