herobrine %100 gerçek

bunnykill11

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
(bu bilgleri mojang ekibinden aldım %100 gerçek)

herobrine nedir!!
herobrine mojang ekibi tarafından yapılan bir mobdur
bilindiği gibi minecraft ilk versiyonlarında çok az şey wardı oyundan yine zevk alabiliyorduk fakat heyecan çok azdı . mojang ekibi ise oyuna heyecan ve gizem katmak için herobrineyi ekledi !! fakat 1.2.5 versiyonuna kadar !! çünkü herobrineden çok fazla şikayet geliyordu . bunun üzerine mojang ekibi herobrineyi kaldırdı . AMAAA gerçek şu ki kaldırıldı fakat oyunda tüm sürümlerinde görüldü nedeni şu : minecraftın Premium olmayan launcheri erişime açık yani hackerler oyuna istediklerini ekleyebilirler ve öylede oldu . ama korkmayın çünkü premiumda herobrine gelmez :)
herobrineyi diğer sürümlerde görebilirsiniz ama görme şansınız %0.01

ve herobrine gerçekleri
herobrine asla ama asla yapı yapmaz ve siz onu çağıramazsınız fakat çoğunlukla mağralarda olur
herobrineyi sadece barışçılda görebilirsiniz
herobrine evinizi yakabilir patlatabilir ve siz uyuyunca size rüya gördürür
herobrine eğer köpeğiniz warsa ve yanınızdaysa ona size karşı saldırtır
herobrine asla ama asla ölmez

Son düzenleme:

Ancalagon

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Burayı Terket!!!! Bıktım ulan sizden bıktım!!! İlla ki küfür mü edelim!

bunnykill11

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
DÜZGÜN KONUŞŞ BİKERE BİRDE BUNU NEDEN PAYLAŞTIĞIMI SORARSAN herkes KAFASINDAN BİŞEYLER UYDURUTOR AMA BE BUNU MOJANG EKİBİ KURUCUSU STEVE MOJANG TARAFINDAN ALDIM! YAN %100 DOĞRU

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
DÜZGÜN KONUŞŞ BİKERE BİRDE BUNU NEDEN PAYLAŞTIĞIMI SORARSAN herkes KAFASINDAN BİŞEYLER UYDURUTOR AMA BE BUNU MOJANG EKİBİ KURUCUSU STEVE MOJANG TARAFINDAN ALDIM! YAN %100 DOĞRU
AHAHA KOPTUM YA :D KAFANDAN BİRŞEYLER "UYDURUTORAN" SENSİN.

HADİ HERŞEYİ GEÇTİM "STEVE" MİNECRAFTTAKİ KARAKTERİN İSMİ MOJANG'DA EKİBİN İSMİ.
ADAMIN GERÇEK ADI MARCUSS PERSONN.

İmzama ekliycem bunu :D İbretlik :D

Ancalagon

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öyle bir güldüm ki komşular gök gürledi sanıp tekbir getirdiler :DDDDD Az ötede yaşa da hastalığın bize bulaşmasın kardeş :D:SAD:AS[DOUBLEPOST=1386774227,1386774030][/DOUBLEPOST]Te Allam bir de Elmas Madencisi Rütbesi var :DDDD

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öyle bir güldüm ki komşular gök gürledi sanıp tekbir getirdiler :DDDDD Az ötede yaşa da hastalığın bize bulaşmasın kardeş :D:SAD:AS[DOUBLEPOST=1386774227,1386774030][/DOUBLEPOST]Te Allam bir de Elmas Madencisi Rütbesi var :DDDD
Rütbeleri tersten yazmışlar :D

Ancalagon

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Görmemiş insan yoktur bunnykill11 vardır

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bu günü @Æmmit ''Steve Mojang'' günü ilan etsin !