Videolarım neden çok izlenmiyor ?

Videolarım neden izlenmiyor ?

• Videon iyi

Kullanılan: 4 14.8%
  • Sesin ince

Kullanılan: 3 11.1%
  • Çok sıkıcı

Kullanılan: 9 33.3%
  • Heyecean yok

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ve bunun gibi birçok neden

Kullanılan: 11 40.7%

• Kullanılan toplam oy
    27

Minecraftcıbaşıı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
videosundan kaybediyorsun.

O video artık yok :D[DOUBLEPOST=1381598553,1381428536][/DOUBLEPOST]İşte yeni bir animasyon :) Bunun seslisi. Gelişmişi tamamlandı renderlanmayı bekliyor :)

[DOUBLEPOST=1381684566][/DOUBLEPOST]Renderlanmıyor program error veriyor anlamadım bugün tnt saçmalıkları 2 gelicek çok ilginç bir bölüm olucak :)[DOUBLEPOST=1381770900][/DOUBLEPOST]lanet program exportlamadı ben de camtasiadan inatla çektim işte osmanla birlikte yaptığımız Animasyon.

[DOUBLEPOST=1382708385][/DOUBLEPOST]Beyler Animasyon hakkındaki düşünceleri alabilir miyim ?

Minecraftcıbaşıı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abiler kardeşler ttnet yüzünden 1 aya kadar video yükliemicem yazılılar da var tabi neyse kendinize iyi bakın :(

İnsanın canı sıkılınca animasyon yapmak iyi geliyor kısa da olsa :D

Zombiler uçmadığı için çok şanslıyız (Yarasalar da şanslı :D)

[DOUBLEPOST=1384029847,1382899819][/DOUBLEPOST]2 hafta forumdan ayrıldım ne kadar cok degismis

Son düzenleme:

hoty_x

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Animasyon yapmaya devam et bence ^^

Minecraftcıbaşıı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Devam edeceğim inşallah yaza kadar daha çok gelecek ve artık animasyonumu blender gibi programlarda yapmaya başladım :)

Heloper

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
müthişultrasüperhardcorecrazyGamingTR den herkeze merhaba :D

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Normal Oyunlara Video Çeken Bir Kanal Olsan Seyredilmemesi Normalde Animasyonu Bilemem Ama Şu Kadarını Söyliyim Yeni Açtıysan Hemen Seyredilmez Ayrıca Kusura Bakma Ama Acemisin Ve Bu Nedenden Dolayıda Saçma Animasyonlar Yapıyorsun Ama Tecrüben Arttıkça Animasyonların Güzelleşir Ve Seyredilir Emin Ol Bu İşler Hep Böyledir Sabır Emek İster Teşekkürler Kolay Gelsin Herkeze İyi Forumlar...

Oquzpaul

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuya Gelirsek Bilinmiş Bir Kanal oLsanız İzlenirsiniz .

Minecraftcıbaşıı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Voohooo coşmuş yorumlar biraderler :) Dediğim gibi o animasyonları saçma sapan saftrik iğrenç kısa bir o kadar da iğrenç yaptım. Artık yeni programlar keşfetme zamanı ve yeni animasyonlar yapma zamanı (değildir yazılı zamanı nasıl olcak :D ) Yorumlarınız için herkese teşekkürler aklımda çok güzel bir proje ver bunu Grijnu ben ve ALLAH biliyor :D Kendinize iyi bakın İyi forumlar aynı zamanda başarılar :)

Oquzpaul

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla kardeş son günlerde sıkıntıdayım. Mesela dershanede telefonda oyun oynuyorum her şey iyi bütün bölümleri geçtim ama son bölümde iğrenç bir çukura düşüp öldüm. Ağazım çıktığı kadar bağırdım. Sonra gerzonun biri arkadan mı dayıyorlar dedi. Ben sinirliyim çünkü oyunda kaybettim + o çocuk (Afedersin tam bir **** hem güç hem huy yönünden) = Benim sövmem. Ama sövemiyorum çünkü senin ****** desem çocuk (**** hakaret etmekten dolayı ****demiyorum) beni dövecek hem de evire çevire.
Sonra sınıfta öğretmen şu soruyu yarına kadar çözün dedi. Soru zor, Ben soruyu çözmek için kafayı yiyorum. Tam çözerken gerzonun biri test kağıdını çekiyor ve neden çok çalışıyorsun inek diye söyleniyor.
1. Bu ineklik değildir soruyu eve bırakmak istemiyordum çünkü şimdi bilgisayarı açmamın tek yolu bu.
2. Sen çalışmıyorsun ve zayıf alıyorsun bari başkalarına engel olma.
Bütün bu nedenler toplanınca ben başlıyorum ana avrat videoda sövmeye sonra oyunun yapımcılarının günahını alıyorum ve günah kazanıyorum + Az izlenme alıyorum.
Yani Günah + Günah = Cehennem (Allah korusun) Böyle şeylerin olmadığı bir yer varsa söyleyin o okula gideyim. (ya da dershaneye). Yorumun için sağol :) İyi forumlar.[DOUBLEPOST=1380289112,1380124338][/DOUBLEPOST]Güncel kalsın konumuz
Uygunsuz Kelime Kullanmayalım !!

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle youtube kanalını bende izlemezdim.