Minecraft 1.7.2

azap67

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence gayet güzel oldu inş. crack çıkması uzun sürer adamlar wolfteam diyor boktan oyunlara para veriyor minecraft a 50tl yi çok görüyor hiç paran yoksa 2.el hesap satanlar var

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
bence gayet güzel oldu inş. crack çıkması uzun sürer adamlar wolfteam diyor boktan oyunlara para veriyor minecraft a 50tl yi çok görüyor hiç paran yoksa 2.el hesap satanlar var
ama bazıları onu bile alamıyor neyse crack yeri burası değil

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Crack çıktı bile.Ben crack oynuyorum 1.7yi -_-

Bomcocuk

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sorun Bendede Var MineCraftın Son Launcher Updatesi Cracklileri Etkisiz Hale Getirdi MineShafter Dahil TeamExtreme Dahil Tüm MineCraftlar Dahil Yeni Launcher Hacki Çıkana Kadar Bekleyeceğiz :(
oyuna girmek istiyorsanız 1.2.7 ye yani yeniden yükleyin minecraf ı silmenize gerek yok eskisini eski oyunlarınız kaydedilir ben aynısını yaptım ama berbat 1.7.2 :(

minecraftmuslu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Crack'li kullanan kullanıcıları devre dışı bıraktı. Bu update luncher'ın 1.7.2 dosyalarını indirmesine izin vermiyor. Yeni bir crack'li luncher çıkarsa şayet oynayabilecez. İnşallah hemen ilgilenirler bu konuyla.
Arkadaşlar siz yanlış biliyorsunuz 1.7.2 çıktığı gün ben crackli oynadım.Sizin launcheri tamamen silip güncel launcher yüklemeniz lazım.Çok zor değil dropcrack Home sitesine girin crack dünyası karşınızda.Ayrıca bu mineshafter ya da Team Extreme değil.Team ****.