(1.3.1)[ADV]Yaratılmış 2: Yaratana Fedakarlık

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yönetimin moderatörleri düşüncesiz bir şekilde atmasını kınadığım için haritayı kaldırmış bulunuyorum.

Leonidas1978

Marangoz
En iyi cevaplar
0
El emeği dimi yani sp commandsla yapmadın ? Eğerki emekse bayağı uğraşmışsın. İndiriyorum kardeşim. Edit : Tebrikler kendin yapmışsın yazıyı sonradan okudum :)

halbencik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlk bölüm güzeldi. Bunun da öyle olacağını umuyorum. Birde iki sorum var.

1-Macera Modu'na nasıl alınıyor? Macera modunda nasıl map yapılıyor?
2-Macera Modu tam olarak nedir?

Birde bu 1.Bölüm.

Tamam devamı varmış. Bu arada hileleri kapatrak yapmanın bir yolu var. Hileleri açma. Hayatta kalmada aç. Sonra Lanı aç. Aama lanı açarken hilelere izin ver. Bu şekilde yap.

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlk bölüm güzeldi. Bunun da öyle olacağını umuyorum. Birde iki sorum var.

1-Macera Modu'na nasıl alınıyor? Macera modunda nasıl map yapılıyor?
2-Macera Modu tam olarak nedir?

Birde bu 1.Bölüm.

Tamam devamı varmış. Bu arada hileleri kapatrak yapmanın bir yolu var. Hileleri açma. Hayatta kalmada aç. Sonra Lanı aç. Aama lanı açarken hilelere izin ver. Bu şekilde yap.
Tavsiye için teşekkürler.İkinci bölümde yeni itemler verebilirdim ama bu sefer birinci bölümdeki itemler nereye gitmiş olacaktı? Bu yüzden böyle bir şey düşündüm ama üçüncü bölüm farklı olacak.İşte sorularının yanıtı;

1-Macera moduna almak için /gamemode 2 yazman yeterlidir. Macera modunda harita yapılmaz, sonradan alınır.
2-Macera modu,Hayatta Kalma modu ile aynıdır.Tek farkı hiçbir bloğu kıramazsın.Aynı zamanda koyamazsın da.Ama fırın,çalışma masası,yatak gibi eşyalarla etkileşime geçilebilir.

qweumutqwe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bi türlü 1.3'e geçemedim oynayamiğcam of ya çok güzele benziyor

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yeni bir harita yapımına başladım.Yaratılmış devam etmeyebilir.Sizce etsin mi?