ÇÖZÜLDÜ Apple mi windowsmu

Mcimi tercih edeyim windowusumu

• Mac

Kullanılan: 7 26.9%
  • Windows

Kullanılan: 19 73.1%

• Kullanılan toplam oy
    26
L

LifeTaker

Ziyaretçi
Mac daha iyi diyenler Allah aşkına bir sony vaio e-17 en olmadı e-15 alsınlar. Baksınlar bir hangisi daha iyi :)

high5

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
birçok kişi Mac önermiş , yanlış önermiş.Kesinlikle Windows.Sebeplerim şunlar ;

-En ucuz iMac 3.500 TL demiş dberkay.Bu 3.500 TL'yi alıp kendine Mac'ten daha iyi bir Windows bilgisayar alabilirsin. (Toplama)
-Steam gibi oyun satan şirketlere/sitelere bakarsan görürsün ki , hepsi Mac için değildir.Fakat hepsi Windows ile uyumludur. (İstisnalar olabilir)
-Klavye ve Mouse kablosuz demiş dberkay.Öyle olsa bile , klavyenin kablosuz olması bir farklılık yaratmayacağını bilmen gerekir.Sonuçta bilgisayarı alıp başka bir yere götürmüyorsun.Mouse'a geçecek olursak ; KABLOSUZ MOUSE SATILIYOR
-Windows 8/7.Bu 2 işletim sistemi Dünya'daki tüm kullanıcılara hitap eden (Yine istisnalar olabilir) hızlı işletim sistemleridir.Windows 8 veya 7 için bile Windows bilgisayar almanı öneriririm.
-Ayrıca şöyle bir söz vardır ; Steve Jobs gitti , yenilik gitti.Bu kesinlikle doğru , çünkü Mac ne kadar yenilense de HİÇ BİR FARK YOK.
-Windows 8'deki Metro özelliği tablet deneyimini bilgisayarda yaşamınızı sağlıyor.Aynı zaman Metro'yu beğenmeyenler alıştıkları Windows 7 masaüstünü kullanabilirler.Yani Windows 8'de şunlar oluyor : Metro+Windows 7.
-Ayrıca Windows 8 alırsan görürsün ki , çok çok çok hızlı açılıyor.Yaklaşık 15-20 saniyede (PC'ye göre değişir) açılıyor.

Apple'ın Mac OS hakkında şöyle bir sözü vardır : It's just works (Sadece Çalışıyor)

Dediğim gibi , Windows her zaman önde kalacak.

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0

-En ucuz iMac 3.500 TL demiş dberkay.Bu 3.500 TL'yi alıp kendine Mac'ten daha iyi bir Windows bilgisayar alabilirsin. (Toplama)
-Steam gibi oyun satan şirketlere/sitelere bakarsan görürsün ki , hepsi Mac için değildir.Fakat hepsi Windows ile uyumludur. (İstisnalar olabilir)
-Klavye ve Mouse kablosuz demiş dberkay.Öyle olsa bile , klavyenin kablosuz olması bir farklılık yaratmayacağını bilmen gerekir.Sonuçta bilgisayarı alıp başka bir yere götürmüyorsun.Mouse'a geçecek olursak ; KABLOSUZ MOUSE SATILIYOR
-Windows 8/7.Bu 2 işletim sistemi Dünya'daki tüm kullanıcılara hitap eden (Yine istisnalar olabilir) hızlı işletim sistemleridir.Windows 8 veya 7 için bile Windows bilgisayar almanı öneriririm.
-Ayrıca şöyle bir söz vardır ; Steve Jobs gitti , yenilik gitti.Bu kesinlikle doğru , çünkü Mac ne kadar yenilense de HİÇ BİR FARK YOK.
-Windows 8'deki Metro özelliği tablet deneyimini bilgisayarda yaşamınızı sağlıyor.Aynı zaman Metro'yu beğenmeyenler alıştıkları Windows 7 masaüstünü kullanabilirler.Yani Windows 8'de şunlar oluyor : Metro+Windows 7.
-Ayrıca Windows 8 alırsan görürsün ki , çok çok çok hızlı açılıyor.Yaklaşık 15-20 saniyede (PC'ye göre değişir) açılıyor.

Apple'ın Mac OS hakkında şöyle bir sözü vardır : It's just works (Sadece Çalışıyor)

Hiç mac kullandınmı?

L

LifeTaker

Ziyaretçi

Dostum tamamen haklısın windows 8 çok kullanışlı alıştıktan sonra pc en fazla 10 sn içinde açılıyor. Evet bazı hatalar olabilir ama düzeltilecek şeyler. Ayrıca kablosuz fare ve klavyeyi windowsta da kullanabilirsiniz. Marka apple diye mac demişler bana göre.

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mac hem pahalı,hem oyun desteği yok.Bence windows daha iyi.Çok daha iyi bilgisayar alabilirsiniz.

TrollMiav

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben Mac ve Windowsu kullandım hatta Pardus u bile kullandım en iyisi Windows

nerolucien

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dostum Stabil bir bilgisayar istiyorsan tabii ki Mac ama yok ucuz bir şey istiyorsan Windows olacak.

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
tamam arkadaşlar teşekkürler hepinizede konu artık uzamaya başladı kilitlemek için ne yapmam gerek

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
tamam arkadaşlar teşekkürler hepinizede konu artık uzamaya başladı kilitlemek için ne yapmam gerek

Düz üyeler kilitleyemez.Modaratörler kilitleyebilir.Konunun başlığına "Çözüldü" tagı koyarsan yardımcı olur diye düşünüyorum.

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
peki onu nasıl koyacağım böyle konularda çok iyi değilimdirde

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konunun ilk açıldığında otomatik yazılan mesajı düzenleye basınca başlığı düzenleme çıkıyor.Başlığın solunda bir küçük ok var.Ona tıklayarak yapabirsiniz.