Minecraft Blok Sorunu! ACİL YARDIM EDİN!!! (ÇÖZÜLDÜ)

iAEnder

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, minecraft'ta şehir yapmaya çalışıyordum ama si sorunum var 1 tane blok koymak istiyorum ama 1 kere bastığımda kendi kendine 2 blok koyuyor bu da videosu...
Ben koymuyorum ikinciyi kendi kendine koyuyor... :/

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Video çekmezken de aynı mı ? (sorun kasmadan kaynaklı)

iAEnder

Marangoz
En iyi cevaplar
0
video çekmeden de aynı bu arada fps nasıl yükseltilir game booster gibi bişi mi lazım

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
video çekmeden de aynı bu arada fps nasıl yükseltilir game booster gibi bişi mi lazım
Game booster kullanabilirsin, Optifine kullanabilirsin oyunu tam ekran değilde küçük ekranda oynayabilirsin, 512 mb kadar bir ram verebilirsin, bir server açıp (tek oynayacaksan ip kısmına bir şey yazma) oynayabilirsin. Bunları dene olmazsa başka şeyler de önerebilirim +1

iAEnder

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server'ı multiplayer kısmından mı oluşturacaz ? Bir de ram nasıl verecez ram verdiğimiz zaman mesela 512 mb o ram bilgisayardan gidiyo mu yoksa sadece oyunu açınca mı kullanıyor o ram'ı?

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server'ı multiplayer kısmından mı oluşturacaz ? Bir de ram nasıl verecez ram verdiğimiz zaman mesela 512 mb o ram bilgisayardan gidiyo mu yoksa sadece oyunu açınca mı kullanıyor o ram'ı?
Ram konusunda pek fikrim yok ancak server oluşturmayla ilgili internette istemediğin kadar vidyo bulabilirsin :)

iAEnder

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu Arada Optifine'ı indirdim %appdata% (Roaming) > .minecraft > bin > minecraft.jar'ı winrar'la açtım sonra içine attım düzeldi çok teşekkür ederim konu çözüldü ama ben yinde yarın bi kere daha bakarım tekrar kasma olursa size mesaj atarım... :))))

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Arada Optifine'ı indirdim %appdata% (Roaming) > .minecraft > bin > minecraft.jar'ı winrar'la açtım sonra içine attım düzeldi çok teşekkür ederim konu çözüldü ama ben yinde yarın bi kere daha bakarım tekrar kasma olursa size mesaj atarım... :))))
bir şey değil :)

iAEnder

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gerçekten şanssızım dememe kalmadı tekrar oldu optifine'ı doğru mu yaotım acaba yine aynı sorun resmen minecraft'ı bıraktıracak bana :(

iAEnder

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1.6.2 kullanıyorum mineshafter diye bir siteden indirdim...

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Minecraft ı açılınca ana sayfada single player multi player filan yazıyo ya orda sol altta Optifine version hd bilmemne filan yazar eğer kurulduysa

iAEnder

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Copyright ile başlayan bişiler yazıyo bende bir de versiyonu optifine falan yok tekrar deniyecem kuramyı...
Mineshafter gibi bi siteden indirdim optifine'ın olmaması ondan kaynaklanmaz değil mi ?