Minecraft Premium -

MadironD43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Minecraft Premium Gift Code Satiyorum Tabikide Kandirma Felan Yok. Site Felan Yakinda Acilcak Tunahosting olarak'tan suanda sitemiz var fakat ismi işte sorun frmspacte.com işte acilinca yapicağiz herşeyi minecraft premium almak isteyenler ucuz fiyat satilcağim. 40TL eğer ben daha ucuz bir şey istiyorum diyorsan 2.el 20TL 'dir Arkadaşlar Alcaklar İÇİN İLETİŞİM :
iyi forumlar.

Eren Koçak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Peki böyle diyorsun sana nasıl güvenebiliriz ? Ve ödeme seçenekleri hakkında biraz daha bilgi verirsen sevinirim...

MadironD43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mobil Ödeme ile yapacaksiniz adres felan yaziyor zaten websitemizde biz domain,vds-vps-minecraft-metin2-teamspeak 3 - ve steam oyunlar ive bir cok oyun satiyoruz gelipte sizi kandircak halimiz yok.

Eren Koçak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben size kandıracaksınız diye bir şey demedim nasıl güvenebiliriz dedim zaten sitenizde önceden yaptığınız bazı işleri gördüm peki neden 55 Tl'ye alıp 40 satıyorsunuz ve satışlar ne zaman başlıycak ?

MadironD43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
satişlarimiz suanda var aktif. biz onlari bi tane almiyoruz bizimde bi bildiğimz çaliştiğimiz yer var amac para kazanmak değil satmak :) teşekkürler ilgilinz için skype : darkcraft34 eklerseniz konusabilirz

Eren Koçak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yarın eklesem açık olur musunuz ? Birazdan çıkacağım yarın eve gidince sizi ekler konuşuruz almayı düşünüyorum

bariscakim

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skype ekleyin ayrıntılar hakında konuşalım ; batuhanertan618

forte

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sakın ha alayım demeyim adam tam dolandırıcı kim 40 tl satsın 55 tlye aldığını. Uyarıyorum lütfen alayım demeyin adamla konuştum toplu alıyormuş külahıma anlatsın. Burada alan ve memnun olan kişiyi görmedikçe mesajımı silmeyeceğim

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnsanlar premium almak istiyor, ben de onlara 5 gün sonra bitecek bir premium çekilişini gösteriyorum ki bedava alma şansları olsun. Yanlış mı yapıyorum?

Hayır, tam aksine ancak bir konu açarak belirtsen daha iyi olmazmı?

bariscakim

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sakın ha alayım demeyim adam tam dolandırıcı kim 40 tl satsın 55 tlye aldığını. Uyarıyorum lütfen alayım demeyin adamla konuştum toplu alıyormuş külahıma anlatsın. Burada alan ve memnun olan kişiyi görmedikçe mesajımı silmeyeceğim

Tamam almayacğım sen bir ara premium satmıştın benim arkadaşlarıma ve güvenilir bir şekilde çalışmıştı sana güveniyorum. Beyler eğer bu adam bi oyun satarsa inanın alın adam çok güvenilir birisi.