Şifresi Otomatik Olarak Değiştirilebilen Kilit

kayra09

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben o şeyi yapmaya hayatta kalkmam one ya öle her yer devre. :D

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
fark ettin mi bilmiyorum ama ufacık bir devre değil zaten

karsarmar5

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Abi bunlar çok gereksiz şimdi bi düşünün ev yaptınız kilitli kapı yapcaksınız o sistemi evin neresine sığdırcaksınız ? ama yinede iyi tebrikler.

zencimusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Abi bunlar çok gereksiz şimdi bi düşünün ev yaptınız kilitli kapı yapcaksınız o sistemi evin neresine sığdırcaksınız ? ama yinede iyi tebrikler.

ev için yapmıyorum zaten. Çok fazla survival odaklı düşünüyosunuz ben boyutu hiçbir zaman önemsemem. Bu makinenin olayı şifreli kapı oluşu değil, şifresinin yalnızca butonlara basılarak değiştirilebilmesi. Dediğim gibi bunu evde değil minecraftta yapacağın bilgisayarda oturum açarken kullanırsın.

karsarmar5

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Benim adamım sadece şifresi o kadar büyük olan bi bilgisayaer için çok küçük olur :D Sende kabul et gereksiz bir şey.

zencimusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyler anlatamadım, benim bu oyunda yaptığım her şey gerçek hayatta yapılabilir. Mantık üzerine çalışıyorum ben. Yok asansörmüş mob tuzağıymış bunlar yalnızca Minecraftta var. Yukarıdaki makinenin mantık şemasını da çıkarabilirim. Sonra ona bakarak bir mühendis gerçek hayata da uyarlayabilir. Ben bunları oyunda kullanın çok işinize yarar diye yapmıyorum. Zaten zencimusa'nın bütün çalışmaları başlığında da çalışmalarımın oyunun genel oynanışına göre gereksiz olduğunu belirtmiştim. Bu oyunda yaptığım hesap makinesi ile not ortalaması falan da hesaplamayacaksınız. Bu oyunda CPU'su ve RAM'i olan bilgisayarlar yapan insanlar var. Onlara da üstad derim zaten. O kişiler o bilgisayarları crysis oynamak için yapmadı, sadece zevk alıyoruz olay bu. Faction PvP serverlar falan sizin için eğlenceli olabilir ama ben eğlenmiyorum, gereksiz buluyorum. Peki onları oynamanız bir işe yarıyor mu, hayır. Bir faydası yok, benim projelerimin de gerçek hayatta bi faydası yok. Ha belki gerçek hayata uyarlayıp proje yarışması falan kazanabilirim o kadar. Olay bu yani ev için kilit yapmak oldukça saçma, evini gidip obsidyen ile kaplayıp etrafını su ile çevireceksin bitecek. Sonra da serverda plugine göre o alanı da seninmiş gibi kaydedeceksin kimse giremeyecek.

GolemRevenge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi Normalde Böyle Uzun Şeyler Yapanlara İşsiz derdim ama sana dersem çarpılırım gibi geliyo :D yine çok güzel bazı arkadaşlar survival için falan diye düşünmüş .bunu icat olarak değerlendirip survivala uyarlamaya çalışmasalar güzel olurdu ama neyse.Devamını Bekliyoruz :)