Industrial Craft 1.5.2 De Çalışanını Bulamadım Yardım Edermisiniz ?

ogzx123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirtiğim gibi Industrial Craft 1.5.2 de çalışanını bulamadım.Siz bana yardımcı olabilirmisiniz ?

LosX

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hiçbir yerde yok sende var... Çok ilginç. İsteen indirsin ben indirmiyicem. Virus Total koyarmısın ?

FaalJunDovah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hiçbir yerde yok sende var... Çok ilginç. İsteen indirsin ben indirmiyicem. Virus Total koyarmısın ?

Profilime girip forumda gönderdiğim mesajlara bakabilirsin birçok kişiye ic2 modunu paket olarak attım ayrıca bulması o kadarda zor değil biraz İngilizce istiyor. Dosyanın içinde virüs olduğunu düşünüyorsan indirme :) virüs total Koymayacağım 6 kişi tıklamış linke(sadece bu forumdan).

EDİT:Link Kırıldığı için(sürüm güncellendi) yeni link ekliyorum bu sefer bazı arkadaşların virüs olduğunu düşündüğü için direk indirme linkini koymuyorum :) Tekrar kolay gelsin
Buyrun LİNK

ogzx123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çok teşekkür ederim gerçekten =) birde bunun eklentilerini ( gravity chest plate solar panel advanced ) nerden bulabilirim[DOUBLEPOST=1369581685,1369581591][/DOUBLEPOST]Ben tarattım Eset ile ama virüs çıkmadı

LosX

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ve Skydazdada çıkmış.
Profilime girip forumda gönderdiğim mesajlara bakabilirsin birçok kişiye ic2 modunu paket olarak attım ayrıca bulması o kadarda zor değil biraz İngilizce istiyor. Dosyanın içinde virüs olduğunu düşünüyorsan indirme :) virüs total Koymayacağım 6 kişi tıklamış linke(sadece bu forumdan).

EDİT:Link Kırıldığı için(sürüm güncellendi) yeni link ekliyorum bu sefer bazı arkadaşların virüs olduğunu düşündüğü için direk indirme linkini koymuyorum :) Tekrar kolay gelsin
Buyrun LİNK

Arkadaşım günahını almışım çok özür dilerim :)