ARKADAŞLAR LÜTFEN CALL OF MİNECRAFT GİBİ BİR SERVER AÇALIM HEP BERABER BENCE SÜPER BİR FİKİR!!!!!!!!

• Konuyu başlatan Hero_Steve
  • Başlangıç tarihi

Call of Minecraft'ın olmasını sizde istemezmiydiniz???

• Kullanılan toplam oy
    14
H

Hero_Steve

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar cumartesi günü en yakın dostumla call of duty black ops II keyfi yaşarken aklımıza bir şey geldi acaba call of duty niye minecraftta olmasın??? planımı destekleyenler oy kullanabilirler gereksiz yorum yazıcak olan gereksiz arkadaşlar yorumlarını kendine saklasınlar yada bunu oyla belirtsinler eğer çok fazla iyi anlamda oy veren olursa yeni bir minecraft serveri açıcağım adı CALL OF MİNECRAFT OLACAK VE BUNU SÜRDÜRÜCEĞİM SONUNA KADAR!!!LÜTFEN BENİ DESTEKLEYENLER ÖNERİLERİNİ YORUMLARINI VE OYLARINI EKSİK ETMESİNLER!!!

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
TAMAM ÖNERİN İÇİN SAOL NASIL BİR PLANIM OLDUĞUNU ANLATIYIM BELKİ BATTLEFİELD MOD KULLANABİLİRİM O ŞEKİLDE.

hewseriw55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serveri aç oyu daha fazla ne zaman açılır

hewseriw55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ayrıca JakSocket adlı arkadaşın verdiği mapta güzele benziyor deneyebilirsin

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
http://www.minecraftforum.net/topic...ield-battlefield-in-minecraft-5000-downloads/
Şu haritaya bak bence. Modsuz kuruluyor. 3 oyun modu ve skor tahtası var. Ayrıca açarsanız server gelirim.
VERDİĞİNİZ LİNKTEKİ SERVER ÇOK ACAYİP VE ÇOK İĞRENÇ DAHA SİLAH TEXTURELERİ BİLE YOK TABLO YAPMAK ÇOK ZOR SANKİ ONU GEÇ BOMBANIN BİLE TEXTURESİ YOK BARİ İNSAN TNT TEXTURESİYLE SAATLİ BOMBA TEXTURESİNİ DEĞİŞTİRİR ONU BİLE YAPMAMIŞ İĞRENÇ BİR SERVER EĞER BEN YAPARSAM KESİNLİKLE BÖYLE OLMAYACAK!

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
VERDİĞİNİZ LİNKTEKİ SERVER ÇOK ACAYİP VE ÇOK İĞRENÇ DAHA SİLAH TEXTURELERİ BİLE YOK TABLO YAPMAK ÇOK ZOR SANKİ ONU GEÇ BOMBANIN BİLE TEXTURESİ YOK BARİ İNSAN TNT TEXTURESİYLE SAATLİ BOMBA TEXTURESİNİ DEĞİŞTİRİR ONU BİLE YAPMAMIŞ İĞRENÇ BİR SERVER EĞER BEN YAPARSAM KESİNLİKLE BÖYLE OLMAYACAK!
O server değil, bir harita. Ve silah texture'ları için mod lazım. Bilmeden yorum yapmayalım ve caps lockumuzu açık bırakmayalım. :) Bu haritayı öp koy alnına, bunun gibi zor bulursun.

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
O server değil, bir harita. Ve silah texture'ları için mod lazım. Bilmeden yorum yapmayalım ve caps lockumuzu açık bırakmayalım. :) Bu haritayı öp koy alnına, bunun gibi zor bulursun.
YAW BENİM HARİTAYA DİCEK BİRŞEYİM YOK DOSTUMDA YANİ SERVERİ SEVMEDİM BİRDE SERVERİ VARMIŞ SANIRIM CAPS LOCK'U AÇIK BIRAKIRKEN BİRİNE SORMAK ZORUNDA DEĞİLİM SONUÇTA SPAM YAPMIYORUM.

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
SERVERİ AÇMAK İÇİN YARDIMCI ARIYORUM YARDIMCI ADMİN OLMAK İSTEYEN MESAJ ATSIN.

M

Matarak

Ziyaretçi
sanirim öncedende vardi oynamistim 1 kaç serverda ama ipleri hatirlamiyorum genelde kendi aramizda oynamıştık özel texturepack ile yapmışlardı kartopu ak-47 oluyordu :)