Madende Kırılmayan Taş

onur7

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bende bir kere denemişdim katman kayasını kırdım. Ama çoooook fazla yoruldum ellerim ağrıdı.

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bende bir kere denemişdim katman kayasını kırdım. Ama çoooook fazla yoruldum ellerim ağrıdı.
bende yedim katman kayasini kirmak mümkün ama elmas kazma ile 12saat sürüyor az arastirirsan göreceksin ve senin 12saat boyunca sadece bir katman kayasina vuracagini hiç sanmiyorrum

onur7

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Peki... bir soru soracağım katman kayası zor olsada kırılıyor ** kıryorsun ama kırdığın katman kayasını
ala biliyormusu?

onur7

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Birkeresinde 3 tane elmas bulmuştum altınd,demirde buldum Lapis lazuli buldum ama mağradan tam çıkarken
lava düşüp öldüm.

omertitanic1997

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
katman kayasını kırmaya çalışmayın beyler kırsanız bile bu çok düşük %0 ihtimal onu creative modda alırsın onu sadece ev yapımında kullanırsın kıramazsin :ninja:

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
katman kayasını kırmaya çalışmayın beyler kırsanız bile bu çok düşük %0 ihtimal onu creative modda alırsın onu sadece ev yapımında kullanırsın kıramazsin :ninja:
arkadasim sana bikaç sey ögretiyim %0 ihtimal olmayan bisey demek creative modda kirdigin hiçbirseyi alamassin ve katman kayasi elmas kazma ile 12saatte kiriliyor yeni sürümde kaldirdilarmi bilmiyorum zaten yorumlari okursan yazdiklarinin saçma oldugunu anlarsin birde yorum tarihlerine bak!!!

djmanyak2

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar 3 gün elmas kazmayla vurursak kazılıyormuş

Villager

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bedrock elmasla da kırılmaz zaten. Çünkü kırılamaz. Orası sondur. Eğer creative'de oynarsan bedrock kırılır ve siyah bir boşluğa doğru ilerlersin. En sonunda da ölürsün tabii ki :D Bedrock survival'da kırılmaz. Madenine devam et ama üst katmanlara çık. Ordan sonrasında maden olmaz.

Cem_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Villager kodlarla ilgilidir o kodlara bakarak bulunmuştur yoksa dediğin gibi, kimse 3 gün uğraşmaz :)

tahayigit

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Creative moda al kır. :D Creative moda nasıl geçerim diyosan /gamemode 1 yaz. :)

xengage onlara obsidyen denir.sadece elmas kazma ile kırabilirsin ve onlarla nethere gidebilirsin yalnız nether değil onlarla büyü masası,müzik kutusu yapabilirsin ama elmas kazman olması gerek

Onlar lav kenarında olur. Ve mor renklidir. Xengage'nin dediği simsiyah bir şey. Ve ona katman taşı (bedrock) denir.

İlginç bir şey diyeyim. Minecraft oynarken survival modda creative moda alıp katman taşından (bedrock) villa yapıp tekrar survival'e dönerdim. :D:D:D

tahayigit

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birde ilginç plan sölim:

Survival mod açınca direk Creative moda alcam. Alcam elime birsürü bedrock. Sonra bunlarla evimi yapcam. Ev bitince Survival'e geri döncem. Aynı şeyi obsidyen ile de deneyebilirsiniz, amaç sağlam taşlardan güvenli ev yapmak. :) Ama bedrock kullanmanız benden tavsiye :D

Eren734

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet beyler ben oyunu tam 2 yıldır oynuyorum ve size şunu söyleyeyim bedrock elmas kazmayla 12-13 saatte kırılabilir buda imkansız bir şey işte bu notch tarafından eklendi sizi aydınlatabildiysem ne mutlu bana (sakın denemeyin!!!)