Hayallerinizdeki Şey [ İsmimler Renkli , Yazılar Renkli ! ] + Dan /rules Yazınca Kurallarin Cikmasi

Mert G.

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler ben mesela sunucuyu ekledim girmeden önceki yazı mesela Axi deki yazı gibi renkli olmasını istiyorum nasıl olucak çok lazım :)

Lütfen YARDIM !

alp türk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Şimdi Herkesin Hayali mi Oluyor / Hayal Buysa Bu işe Baslamayalım :D

alp türk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ahmet Minecrafta Agustos' ta basladim cok gec oldu bu güzelligi gec kesfettim eylül dede oyunu ogrendikten sonra pl isine basladim senn gibi paylasmadm paketlerimi ama suan benm pl seninkilere 300 - 500 Basar :D

ZATEN PAKETLERE KARSIYIM ISI ORENMEDEN SW YONETEMEZSİN :)

besmet2212

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ahmet Minecrafta Agustos' ta basladim cok gec oldu bu güzelligi gec kesfettim eylül dede oyunu ogrendikten sonra pl isine basladim senn gibi paylasmadm paketlerimi ama suan benm pl seninkilere 300 - 500 Basar :D

ZATEN PAKETLERE KARSIYIM ISI ORENMEDEN SW YONETEMEZSİN :)
Ahmet aktif bir üyedir fakat seni daha ilk defa forumda görüyorum ahmetin paylaştığı pluginlerle paylaştığı pluginlerin aynı olduğunu nereden biliyorsun ?

alp türk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak Plugin Paketimi Paylasıyım Plugin mi paylaşıyım türk milletinde araştırma die bir kavram yok hazıra alısmısız ahmetmelihtr yardım etmesi ii ama herkes tembellige yatiyor sonra bir sorun cikiyor defalarca konu acıyorlar

besmet2212

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak Plugin Paketimi Paylasıyım Plugin mi paylaşıyım türk milletinde araştırma die bir kavram yok hazıra alısmısız ahmetmelihtr yardım etmesi ii ama herkes tembellige yatiyor sonra bir sorun cikiyor defalarca konu acıyorlar
Dün boktu bu gün koktu

alp türk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Besmet Doğru Konuş Paketimi Görmedin Melihe De Sorabilirsin Boş Boş Konusma
EDİT: Rapor Edildi