Arkadşlar Korkumu Yenemiyorum Lütfen Bakın

Redline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Al işte 9 yaşında çocuklar Minecraft oynayınca böyle oluyor.

Redline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
vallaha şimdi bir admine şikayet ederim varya senin halin s.......tavuğa dönersin
Geçmiş yorumlara bakıyordum.Yardım istiyorsun sonrada laf atıyorsun.Adminlere güvenen küçük çocuklardan nefret ederim.Küçüksün diye başkalarına çocuksu laflar atıyorsun ardından küçüksün diye sana karşılık vermeyeceklerini sanıyorsun.Forum beni içeri aldı mı aldı demişsin.Foruma üye olursun.Adminler oha bu çocuğu foruma katalım gibi sana bir şey demediler.
Not:Dmxcraft döktürmüşsün asdfgh.

batuahn elmental creepe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geçmiş yorumlara bakıyordum.Yardım istiyorsun sonrada laf atıyorsun.Adminlere güvenen küçük çocuklardan nefret ederim.Küçüksün diye başkalarına çocuksu laflar atıyorsun ardından küçüksün diye sana karşılık vermeyeceklerini sanıyorsun.Forum beni içeri aldı mı aldı demişsin.Foruma üye olursun.Adminler oha bu çocuğu foruma katalım gibi sana bir şey demediler.
Not:Dmxcraft döktürmüşsün asdfgh.
salak eğer isteselerdi almazlardı sanane hem bu bizim aramızda bir konu

UlquiorraTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeş Diamond SET AL ZOMBİR ARA KES ADAMIN DEDİĞİ GİBİ DAHADA BEN KORKARIM DİYORSAN OYUNU HİÇ OYNAMA KARDEŞİM

+ Zaten Herobrine Mod İndirdinmi Gelir :D

Redline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
salak eğer isteselerdi almazlardı sanane hem bu bizim aramızda bir konu
Salak mı?Durduk yere insanlara laf atmak senin abi olduğunu gösterir.Ne alaka isteselerdi malın tekisin.Forumda üyeliği adminler onaylamıyor ^^Ayrıca senin daha foruma üye ne *** olduğunu bilmiyorlardı ^^

EmirOvic

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
en mantıklı yöntem: herobrine modu kur abi sonra yaratıkları çağır abi totemi yap abi /spawn Herobrine yaz abi kapışş kapışşşşşş altına ister sıç ister sıçma bisürü new world açıp aynısını yap yap yap korkunla yüzleşmiş olacaksın ve geçecek artık anlicaksın korkunç olmadığını iyi günler :)

Süperrrr :D :D :D

eXtremeXTech

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
batuahn sen iyimisin ? :D herobrine mis xD koptum lan ilk olarak zaten herobrine beta versiyonunda kalkdı 2 olsa bile napacakaltüstü seni öldürür gider itemlerini alırsın devam edersin oyununa ,ki, zaten yok
sana tavsiyem bilgisayarını yavaşça terket ve bidaha yaklaşma :D