online oynama

owlonic

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
selam millet minecraft oynuyorum ama online oynamak istiyorum yardım eder misiniz

Batuhan112

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çok karışık bence :blase: sinir oldum

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Batuhan112,
Minecraft'ı online oynamak için farklı yöntemler var. Öncelikle kendi sunucunu açarak başka oyuncuların gelmesini sağlayabilirsin. Bunun için forumda arama yaparsan yardımcı olacak konulara ulaşabilirsin.

Eğer istersen başka oyuncuların açmış olduğu oyunlara giriş yaparak oynayabilirsiniz. Başka oyuncuların açtığı sunuculara girmek için ;

=> Oyunu açın
=> Menüde " Çok Oyunculu " bölümüne girin
=> " Doğrudan Bağlan " butonuna tıklayın
=> Oynamak istediğiniz sunucunun IP adresini yazın

Takıldığınız yer olursa konuya tekrar yazarsanız ayrıntılı anlatarak yardımcı olmaya çalışırım. İyi forumlar

amrasamandil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba Batuhan112,
Minecraft'ı online oynamak için farklı yöntemler var. Öncelikle kendi sunucunu açarak başka oyuncuların gelmesini sağlayabilirsin. Bunun için forumda arama yaparsan yardımcı olacak konulara ulaşabilirsin.

Eğer istersen başka oyuncuların açmış olduğu oyunlara giriş yaparak oynayabilirsiniz. Başka oyuncuların açtığı sunuculara girmek için ;

=> Oyunu açın
=> Menüde " Çok Oyunculu " bölümüne girin
=> " Doğrudan Bağlan " butonuna tıklayın
=> Oynamak istediğiniz sunucunun IP adresini yazın

Takıldığınız yer olursa konuya tekrar yazarsanız ayrıntılı anlatarak yardımcı olmaya çalışırım. İyi forumlar
mod um hamachi ile bağlanma yı yazmamıssınız isterseniz onuda ben anlatayim

Batuhan112

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
işte oradan girmeye çalışıyorum eror veriyor sıkıntı orda çok denedim çok forum ve video izledim
olmadı

Batuhan112

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hamachiylede girmeye çalıştım tam giriyom bu seferde şifre falan istiyor :/

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
işte oradan girmeye çalışıyorum eror veriyor sıkıntı orda çok denedim çok forum ve video izledim
olmadı

Nasıl bir hata verdiğini yazarsanız yardımcı olabilirim, bu şekilde " Error " veriyor derseniz maalesef yardımcı olamam. Çünkü sunuculara giriş yapamıyor olmanızın pek çok nedeni olabilir.

amrasamandil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bak ilk hamachi ağına katıldın sonra adamın altta verdiği server ip yi kopyala yapacaksın sonra minecraft a girip multi ye girdikten sonra direk bağlan sonrada yapıştır ve gir diyosun bu kadar

amrasamandil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hamachiylede girmeye çalıştım tam giriyom bu seferde şifre falan istiyor :/
adam aşağıda şifreyide veriyordun onu şifre kısmına yazacaksın buyük ihtimqalle 123 yine olmadı ağ doludur başka ağları varsa onları dene onlarda doluysa başka ağlara bak olmadı ben sana sw kurarım oynarız beraber moderatör üm isterseniz sizde gelin sw ye

Batuhan112

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu

Ekli dosyalar

• indir.jpg
    indir.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 403

Batuhan112

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
servere giriyom mesaj kısmında şifresini girmeniz gerek isim gerek falan diyor onu diyom hamachi giriyor

amrasamandil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
senin sorunun o ekdeki dosyadaki şey ise o sorun işte ama hamachi server a giremiyorsan bu kolay