Disk Advanture (Süper Bir Map Denemenizi Tavsiye Ederim)

Mapımız Nasıl Olmuş

• Kullanılan toplam oy
    21

MrAnitome12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
nası 50 altınla bitirdin merak ettim ben 30 topladım çünki dierleri silindi bu kadar acele etmenize gerek yoktu bence kıyamet kopmuyo.

Kardeşim ben emre kuzeniyim kuralları okuduysan özellikle oraya not etmiştim altınlar silinecek die not almalıydın ve bu arada resimleri çektim videoda çektim sizin için biraz beklerseniz yükleyeceğim.

MrAnitome12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Apo çakışıoz lan :D ben yeni konu açıcam beyler disk müziği değiştirmek ile ilgili isteyen varsa sölesin :D
Ve 55 altın var bazıları yalan söyler die sölememiştim .

StarTnT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
lan cok sacma altını alıyoz sıfırlanıyo ben sadece 3 topladım silindiğinden :D

MrAnitome12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
lan cok sacma altını alıyoz sıfırlanıyo ben sadece 3 topladım silindiğinden :D
Ya kardesim siz heralde kural okuma ozurlusunuz . En Bastaki notlari okusaydiniz oraya her tpde gidecek altinlarinizi not edin yazdim ama siz okumDiginiz icin bole tripler yapiosunuz...

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Tamam iyi güzel anladık okuduk kuralları da neden siliniyor onu anlayamadım ben?

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Alırlarsa alsınlar ne farkeder. Zaten Adventure mapinizi gerçekten oynamak isteyen kurallara uyarak oynar. Bana saçma geldi.

MrAnitome12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bakın mapı yapabilmemiz için yeterince vaktimiz yoktu elimizden bu geldi ayrıca itemlerin silinme olayına gelince command blokları her bölüm atladığınızda itemler gitsin die ayarladık sizde biraz anlayış gösterin

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Neyse Ama Map Güzel Ona Fazla Bişiy Diyemem (çok da kötü davranmayalım) :D
Ama işte şu ışınlanma kuralını anlamadım :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim ben emre kuzeniyim kuralları okuduysan özellikle oraya not etmiştim altınlar silinecek die not almalıydın ve bu arada resimleri çektim videoda çektim sizin için biraz beklerseniz yükleyeceğim.
Bu kadar küçük bi mapta videoya gerek yoktu ne yani anlamicaz mı nasıl geçilcegini parkurların :D
Ayrıca itemleriniz silinir diyo altınları hesaba katmıyo ama neyse ya olsun boş ver.

MrAnitome12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu kadar küçük bi mapta videoya gerek yoktu ne yani anlamicaz mı nasıl geçilcegini parkurların :D
Ayrıca itemleriniz silinir diyo altınları hesaba katmıyo ama neyse ya olsun boş ver.
ewt Kardeşim haklsın Abdullaha kayseri dönmeden 30 dk. önce aklıma geldi düzeltme fırsatımız olmadı enderchest koycaktık 30dk. sonra otobüs kalkıo die fazla önemesemedik 2. bölümde olmaz böle hatalar merak etme... bitişi nasıl olmuş beyler :D