Pvp Belirli bölgede Açık kapama Yardm

CraftiGG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Yine ben tüm işlemleri halletim ama server için tek sorunum belirli bölgede pvp kapatma belirli bölgede açma mesela spawn bölgesi gibi orman gibi yerlede pvp kapansın o plugin permission Essentiallemi yapacam flagla yoksa başka pluginmi var yardım ederseniz sevirimi bide nasıl yapacamı yazarsanız :D

onur6262

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hiç biyeri seçmeden mesela spawn yaptın wgsinin adı spawnarea diyelim pvp kapatcan. /region flag spawnarea pvp deny yazarsan spawnda pvp kapanir mesela. spawnın adı abdülmecit olsaydı /region flag abdülmecit pvp deny yazcan :D Hadi sana kolay gelsn :D
evet arkadaş çok iyi bir şekilde açıklamış :D alternatif bir seçenek olarak eger faction plugini yüklüyse safezone yaparak kapatabilirsin.

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Önemli değil görevimiz.

oShootero

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben pvp deny yazinca olmuyor yani kapanmiyor sorun ne olabilir

erentncblk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar peki wgsiz alanda nasıl pvpyi kaldırabiliriz yani serverimde /warp agac var burada pvp açık wgleyip kapatınca bu sefer millet odun kesemiyor nasıl yapabilirim yardım ederseniz çok memnun kalırım.

şimdi alanı wg le ve pvp yi kapat sonra mesela alanın adı odunalani ysa /rg flag odunalani build allow yaz . pvp kapanır adamlarda odun kırabilir

Semih.A

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben pvp deny yazinca olmuyor yani kapanmiyor sorun ne olabilir
Plugins Varmı Ona Bakabilirsin Skype:AKGençlik - Semih Altındal[DOUBLEPOST=1371133425,1371123004][/DOUBLEPOST]PEKİ NASIL PVPYİ KAPATICAZ BELİRLİ YERDE ? SKYPE:AKGençlik - Semih Altındal

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu konuda benimde yardıma ihtiyacım var. Serverım factions pvp plugin paketidir. Warp arenada yada ormanda yada çölde kimse pvp yapamıyor. 2 düşman klan bile pvp yapamıyor. Lütfen bu konuda bana yardım. Skype m_can_a_07 isteyenler eklesin burdan yazsın.

Dexsite

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1 yıllık konuyu hortlattın tebrikler

Dexsite

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
PvP:false olabilir propertiesten bak

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
essentiels ve propertiesten pvp true olmasına rağmen 2 düşman klan bile vs atamıyor. ÇOOOK SAÇMA