Minecraft Gelişmiş Web Scripti [Tanıtım]

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
bir önerim var, destek sistemi ekleyebilirsin mesela mail yoluyla destek sistemi adam ticket atınca mailine gidicek v.s. v.s.

soDank

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
indirdim ama exe yok nerden başlatçam sunucuyu ve benim ipm ne olucak plss cevap daha 5 tane lapis schematiği indirmem lazım

ByCiga

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herhangi bir hatası yok, zaten ilk iki video gerekli kurulumu anlatıyor?
Merhaba siteyi başarıyla kurdum fakat kayıtta sıkıntı var. Kayıt bilgilerini doldurup enterlayınca olduğu yerde kalıyor. Site ismini size özelden mesaj attım. Müsait olunca bakar mısınız?

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu script için hosting sponsoru olalim, otomatik kuralım herkes yararlansin diye baktim fakat laravel ile tasarlamakla sanki proje ölü doğmuş (bu işlere aşina olmayanlar icin).

başarılı olsaydim senden izin felan alacaktım ama havlu attim @real_single

Batihost.Com

Son düzenleme:

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bu script için hosting sponsoru olalim, otomatik kuralım herkes yararlansin diye baktim fakat laravel ile tasarlamakla sanki proje ölü doğmuş (bu işlere aşina olmayanlar icin).

başarılı olsaydim senden izin felan alacaktım ama havlu attim @real_single

Batihost.Com
Evet proje bittikten sonra farkına vardım, diğer scriptlere oranla kurulumu biraz daha zor. Aslında kolay hâli yayınlanabilir fakat uğraşacak zaman bulamıyorum.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kurulum kolay olsaydı arkadaşımla script yaptırmak zorunda kalmazdım :D

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Abi Skriptin 3 bölümünü ve 4 Çekip Bıraksan bağrı nerden baksan 3 ay oldu seni sabırsızla bekliyoruz 3 bölümünü Saygılarımla - Ayyildiz Network

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu scripte eklediğim anlık chest görüntülemeleri ve özel yazdığımız pluginlerden dolayı hata olasılığı fazla olacağından, yeni ve daha sade bir script yapmaya karar verdim.

Bu script sadece Faction için değil, aynı zamanda HUB sunucularını da destekleyecektir.

Yazılım yine Laravel ile yazılacak, ama kurulumu bu kadar karmaşık olmayacaktır, diğer scriptler gibi dosyaları FTP ye atmanız ve mysql bilgilerini girmeniz yeterli olacaktır, beklemede kalın.

Teşekkür ederim.