N'apsak, ne etsek.

ZorinTRreborn

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Çalış, para kazan. Gerek yok diyorsan bir kütüphane bulup(tabi varsa bu ülkede) orada kitap okuyabilirsin. Ya da telefonuna PDF indir oradan oku. Boş zaman bu. Değerli bir şey. Ya da YGS çözebilirsin.
Benim hiç boş zamanım yok haftanın altı günü de çalışıyorum para lazım. Pazar günü yatıyorum hep arada sırada internete giriyorum. Durum iyi olsa ben hergün kitap okur araştırma yapardım. Bilgi açlığı yaşıyor insan bir yaştan sonra.

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
niggas, have, feelings, too, nigga
Belli ki baya sıkılıyorsun.

Bjerzweg

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bıraderım sımdı nabıosun bılıyomusun 24 lıraya guzel bı kantır go alıorsun indiriyorsun oynuyorsun fln ıste giriosn jbye tam 12 kere isyan yapıosn bak bura cok onemlı.Ondan sonra gıdıosun tmm mı 7 kere küfür ediosn icinde anabacı olcak ondan sonra jbden ban yıyebılırsın kardeşim çok iyi eglenırsın benım dedıklerımı yap

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum ilime bilime yönel, uzaysal düşünmeyi öğren. Birşeyler kur kafanda, plan yap. @GreyderNT 'nin dediği gibi dine yönelme, modern dünyada bilimin doğruluğu ve ihtiyacı açık ara görülebiliyor. Eğer ikisini de aynı anda yönetebilirsen ne mutlu sana. Sen özgür bir insansın karar senin.

ZorinTRreborn

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
bıraderım sımdı nabıosun bılıyomusun 24 lıraya guzel bı kantır go alıorsun indiriyorsun oynuyorsun fln ıste giriosn jbye tam 12 kere isyan yapıosn bak bura cok onemlı.Ondan sonra gıdıosun tmm mı 7 kere küfür ediosn icinde anabacı olcak ondan sonra jbden ban yıyebılırsın kardeşim çok iyi eglenırsın benım dedıklerımı yap
KGB'den misin

CMO

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Network öğrenmeye çalış.
Şu an kullandığın forumun alt yapısını sağlayan kişiler network uzmanın
Şu an kullandığın interneti alt yapısını sağlayan kişilerde network uzmanın
Geleceği mesleği bu :)
İnsanlar senin görmezde gelirler fakat sen o alt yapını tüm iplerini tutan kişindir.
O İpleri iştediğin gibi yönetebilirsin. :para: (Buda bu işin eğlencesi olsun)
Fakat bu işleri öğrenmek için çok fazla çalışman gerekli.

Son düzenleme: