DreamTR > Ne kadar göz önünde olursan O'kadar görünmezsin! Konuya gir DreamSurvival.nitrado.net

Ersndrm

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Kimse Senin Serverinde Reklam Yapmadı !!

Greyder Rapor Edicem Arık yeter

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekler acıdır... Emin ol ki kötüsünüz
Gerçekler acımıdır. Haha :) Arkadaşım emin olmamıza gerek yokki bilen biliyor. Kötü olsaydı 80 - 90 çekmezdi günlük onlinesi 60 neyin kafası yani bu?
kıskançlıkda baltalamada biyere kadar.

"İnşallah bir daha ki yorum'nda düzgün cevap verebilirsin." "yorum'nda" :)

Sunucu ile ilgili şikayetleriniz varsa "Sunucu şikayetleri" kısmından yapınız. Burada balta atmaya gerek yok. Timber dünyası değil bura. Resmi bi site.

Ya güldürmeyin herkes biliyor sizin nasıl serverlerde reklam yapan birisi olduğunuzu :D
Kardeşim, sende biraz akıl olsa, neyse konuşturma beni de. IP'lere bak reklam yaptıysak konuş Anlatabildimmi yoksa biz almasınıda vurmasınıda yakmasınıda mesinide iyi biliriz. Anlayan anladı mesinide zaten.

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekler acımıdır. Haha :) Arkadaşım emin olmamıza gerek yokki bilen biliyor. Kötü olsaydı 80 - 90 çekmezdi günlük onlinesi 60 neyin kafası yani bu?

Sunucu ile ilgili şikayetleriniz varsa "Sunucu şikayetleri" kısmından yapınız. Burada balta atmaya gerek yok. Timber dünyası değil bura. Resmi bi site.

Kardeşim, sende biraz akıl olsa, neyse konuşturma beni de. IP'lere bak reklam yaptıysak konuş Anlatabildimmi yoksa biz almasınıda vurmasınıda yakmasınıda mesinide iyi biliriz. Anlayan anladı mesinide zaten.
Başka konulardan topladığım ssler

Bak senin hakkında neler düşünüyorlar.

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başka konulardan topladığım ssler

Bak senin hakkında neler düşünüyorlar.
Dostum reklamla gelişiliyorsa sizde yapın ben kabul etmiyorum böyle bir reklam yaptığımı. Konu sadece bana ait. Gerisi DreamTR şöyle bir şey diyebilirim. IP'leri kontrol et öyle konuş. Sonra günahımızı alıyosunuz arkadaş. Küfür ettiriceksiniz sonra.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

80-90 online mi? Bunu bana mı söylüyorsun, emin ol ben iyi bilirim. Kimin ne mâl olduğunu da bilirim. Emin ol ki böyle bir sunucuyu kıskanmam. Bu kadar açık ve net.

Olys

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
bugun bizim serverimizde legendsurvival' a gelip reklam yaptırdınız :( yazık valla kıskançlık böyle bir şey olsa ss i bulursam yedircem size

ComodoGaming

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bugun bizim serverimizde legendsurvival' a gelip reklam yaptırdınız :( yazık valla kıskançlık böyle bir şey olsa ss i bulursam yedircem size
benim serverimede dün gelerek reklam yaptılar buraya yapmamaları için yazı yazdım ama sanırım yanlış bir cümle kullanmışımki uyarı aldım ve mesajım silindi

Ersndrm

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sen Skypede Konusamıyorsun Anca Yazıyorsun Nedense :D

Skype Verirmisin Greyder

Olys

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bunlar başka serverlerde reklam yapacak kadar düşmüş ya :) : )