Merhabalar Sitemden VİP satışı Nasıl yapılır

uyukusbb

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başlıkta da belirttiğim gibi
Merhabalar Sitemden VİP satışı Nasıl yapılır.
MySQL bilmiyorum wordpress eklemeyi düşünüyorum html 5 css3 falan biliyorum satış işini Nasıl yaparım PayPal Satın al butonu hazırladım bir de mobil ödeme butonu ödemeyi yaptıklarında linke göndermek istiyorum ama özel link insanlar Oray'a girdiklerinde isimleri yazacaklar veya başta siteye giriş yapacaklar ondan sonra aldıklarında ödemeyi yaptıklarında serverde VİP etkinleşicek Nasıl yaparım basit bir yolu var mı

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk

uyukusbb

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nasıl ekleyeceğim nereye ekleyeceğim

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
malesef basit yolu yok bende çok araştırıyorum en kolay yönetemi buycraft,enjin gibi sitelerle eklentilerini kullanarak paypal ve paygol ile otomatik ödeme yapabilirsiniz paygol mobil ödeme sistemidir ancak fazla pahalı yani 5 tllik şeyi 10 TL üzerinden satıyor 5tl kendine alıyor. oyuzden 2.5 tl satmanız lazım size tavsiyem internette azda olsa bir kaç videosu var araştırın var ama çok uzun ve karmaşık dediklerini doğru yaparsanız mutlaka bir sonuca ulaşırsınız. iyi forumlar.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
malesef basit yolu yok bende çok araştırıyorum en kolay yönetemi buycraft,enjin gibi sitelerle eklentilerini kullanarak paypal ve paygol ile otomatik ödeme yapabilirsiniz paygol mobil ödeme sistemidir ancak fazla pahalı yani 5 tllik şeyi 10 TL üzerinden satıyor 5tl kendine alıyor. oyuzden 2.5 tl satmanız lazım size tavsiyem internette azda olsa bir kaç videosu var araştırın var ama çok uzun ve karmaşık dediklerini doğru yaparsanız mutlaka bir sonuca ulaşırsınız. iyi forumlar.
Enjin Ucret Istiyor Diye Biliyorum Site Yaparken Paketleri var Ucretsiz 14Gun Devamı Aylık 30Tlmi Ne En iyisi 50Tl idi heralde

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aynen öyle oyuzden para tuzağı bence kendiniz araştırın ve yapmayı deneyin ben araştırıcam .

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Api bilmelisin site vip satışı yazmak için.

UmmetEmin

İnsanlar unutulduklarında ölürler.
En iyi cevaplar
0
Api bilmelisin site vip satışı yazmak için.
1. Si apiden önce kodlama dili bilmesi gerekiyor.
Sana bedavaya yapmazlar Ama @Berk @UmmetEmin sana ücretli yaparlar.
Evet. Yapıyoruz ama berk benim CWScripti mi tema değiştirip satıyor. Sonra millet bana kurulum için geliyorlar. Madem satıyon niye kurulumda yapmıyon. Neyse yeri burası değil.
evet biliyorum ama internette php ve html üzerine yazılmış bissürü örnekleri var ama dilleri ingilizce değil sorun o latince filan gibi tuhaf dilde bissürü örnekler var oyuzden kafa yormak lazım.
Latince mi kaldı Allah aşkına. İngilizce terimler var sadece. Siteye entegre etmek te kolay bir iş değil. Kolay olsaydı herkeste entegreli olurdu zaten ve ben işsiz kalırdım. :) Kafa yorsan da yapabileceğin şeyler değil. Ha oldu yaptın diyelim acemi olduğun için açık bırakırsın. Kendini hacker sanan lamerlerde patlatır siteni.

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Evet. Yapıyoruz ama berk benim CWScripti mi tema değiştirip satıyor. Sonra millet bana kurulum için geliyorlar. Madem satıyon niye kurulumda yapmıyon. Neyse yeri burası değil.

Latince mi kaldı Allah aşkına. İngilizce terimler var sadece. Siteye entegre etmek te kolay bir iş değil. Kolay olsaydı herkeste entegreli olurdu zaten ve ben işsiz kalırdım. :) Kafa yorsan da yapabileceğin şeyler değil. Ha oldu yaptın diyelim acemi olduğun için açık bırakırsın. Kendini hacker sanan lamerlerde patlatır siteni.
evet biliyorum . zaten çok uğraştırı bir şey olduğunu kolay olsa herkezde olurdu sana katılıyorum. yaza kadar bu sistemi bi şekilde ya satın alıçağım yada yaptırıcağım.

UmmetEmin

İnsanlar unutulduklarında ölürler.
En iyi cevaplar
0
evet biliyorum . zaten çok uğraştırı bir şey olduğunu kolay olsa herkezde olurdu sana katılıyorum. yaza kadar bu sistemi bi şekilde ya satın alıçağım yada yaptırıcağım.
Sana bi tavsiye. Araştırmadan alma. Yabancılardan hiç alma..

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yabancı almam zaten . benim aklımdaki siteyi tasarıma dökebilecek birini bulmam lazım.

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Api bilmesi icin onlarda lazım oldugunu biliyordur sanırım.