3000tllik Bilgisayar Ftbyi kasıyor ??

EminG

Em El Ci Pıro Oğ may Gat !
En iyi cevaplar
0
Neden yedi? 8 vardı bende bak oraya dikkat etmedim.Hem zaten otomatik update ediyor??
NOONONONONONOONO !!!!!! NO !!!! NO!!!!!!!!!!!!!!

SEKİZ OLMAAZZZ NOT THE FREAKING SEKIZZZ !!

Cidden. Java 8 ile Modlu Oynayamazsın. Modlar Java 8'i Desteklemiyor ve Çoğu Zaman Çöküyorlar.

Java 7'ye Geç farkı Gör :)

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
NOONONONONONOONO !!!!!! NO !!!! NO!!!!!!!!!!!!!!

SEKİZ OLMAAZZZ NOT THE FREAKING SEKIZZZ !!

Cidden. Java 8 ile Modlu Oynayamazsın. Modlar Java 8'i Desteklemiyor ve Çoğu Zaman Çöküyorlar.

Java 7'ye Geç farkı Gör :)
hocam uydururken bi mola ver la boğulucan :)
kardeşim java 7 ile 8 olmasının hiçbir önemi yoktur
sadece bazı modlar java 8 ile uyuşmaz ondada hata verir (legacyavafixer) adlı mod ilede bu hata çözülür
kısaca javayla ilgisi yok bunun

benim kullandığım jvm kodu oyunu optimize eder
bunu kullanırsan belki bi kasma düşebilir
Kod:
-Xmx2G -Xms2G -Xmn768m -XX:+DisableExplicitGC -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+UseParNewGC -XX:+UseNUMA -XX:+CMSParallelRemarkEnabled -XX:MaxTenuringThreshold=15 -XX:MaxGCPauseMillis=30 -XX:GCPauseIntervalMillis=150 -XX:+UseAdaptiveGCBoundary -XX:-UseGCOverheadLimit -XX:+UseBiasedLocking -XX:SurvivorRatio=8 -XX:TargetSurvivorRatio=90 -XX:MaxTenuringThreshold=15 -Dfml.ignorePatchDiscrepancies=true -Dfml.ignoreInvalidMinecraftCertificates=true -XX:+UseFastAccessorMethods -XX:+UseCompressedOops -XX:+OptimizeStringConcat -XX:+AggressiveOpts -XX:ReservedCodeCacheSize=2048m -XX:+UseCodeCacheFlushing -XX:SoftRefLRUPolicyMSPerMB=10000

CoolenGlasses

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sadece bazı modlar java 8 ile uyuşmaz ondada hata verir (legacyavafixer) adlı mod ilede bu hata çözülür

Kod:
-Xmx2G -Xms2G -Xmn768m -XX:+DisableExplicitGC -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+UseParNewGC -XX:+UseNUMA -XX:+CMSParallelRemarkEnabled -XX:MaxTenuringThreshold=15 -XX:MaxGCPauseMillis=30 -XX:GCPauseIntervalMillis=150 -XX:+UseAdaptiveGCBoundary -XX:-UseGCOverheadLimit -XX:+UseBiasedLocking -XX:SurvivorRatio=8 -XX:TargetSurvivorRatio=90 -XX:MaxTenuringThreshold=15 -Dfml.ignorePatchDiscrepancies=true -Dfml.ignoreInvalidMinecraftCertificates=true -XX:+UseFastAccessorMethods -XX:+UseCompressedOops -XX:+OptimizeStringConcat -XX:+AggressiveOpts -XX:ReservedCodeCacheSize=2048m -XX:+UseCodeCacheFlushing -XX:SoftRefLRUPolicyMSPerMB=10000
Bence uyduran sensin şahsen denedim modluda Java 7 olunca fps im iki katına çıkıyor

EminG

Em El Ci Pıro Oğ may Gat !
En iyi cevaplar
0

Kod:
Şimdiiiii,
Öncelikle Kodlama Bilgin Sıfır Mış.
İkinci Olarak Tag Layf !??!? yapmak istemezdim ama

O verdiğin kodlar Java 8'de Çalışmaz.

!(!((İnsert Thug Life Music Here)!)!)!)

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdiiiii,
Öncelikle Kodlama Bilgin Sıfır Mış.
İkinci Olarak Tag Layf !??!? yapmak istemezdim ama

O verdiğin kodlar Java 8'de Çalışmaz.

!(!((İnsert Thug Life Music Here)!)!)!)
hocam niyetin ne bilmiyorum ama
uydurmayı bırak artık

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Java 8 kullanın hiç takmayın bunları bence adamlar modlar uyumsuz diye yalanlar uyduruyor. Tabi gidersin minecraft 1.4.7 sürümünde modpack oynarsan java7 kurman gerekir onun dışında j8 daha iyi

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Java 8 kullanın hiç takmayın bunları bence adamlar modlar uyumsuz diye yalanlar uyduruyor. Tabi gidersin minecraft 1.4.7 sürümünde modpack oynarsan java7 kurman gerekir onun dışında j8 daha iyi

java 7 kurmak bile gerekmez
legacyjavafixer moduyla düzeliyor
+ forge zaten liblerinin içinde bu modu barındırıyor güncel forge kullanıldığı sürece bunada gerek yok

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
java 7 kurmak bile gerekmez
legacyjavafixer moduyla düzeliyor
+ forge zaten liblerinin içinde bu modu barındırıyor güncel forge kullanıldığı sürece bunada gerek yok
Ben de onu diyorum eski modpack oynamadığı sürece j8 kullanmalı.

EnesXYZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
32 bit ile 64 bit arasında çok fark var.
Örneğin 32 bitte eski laptopta 30 fps alıyordum 64 bit'in kurunca fps 60'a fırladı.
Sebebini bende anlamadım .s

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
32 bit ile 64 bit arasında çok fark var.
Örneğin 32 bitte eski laptopta 30 fps alıyordum 64 bit'in kurunca fps 60'a fırladı.
Sebebini bende anlamadım .s
Tamam bende de 64 bit var 0 fps alıyorum işte.O değilde orjinal JVM Arguments kodu verir misin?

EnesXYZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bilgisayarın laptopsa o yüzden kasıyordur ??
Edit: Söylediğin mod biraz ağır olduğu için en az 3.5 GHz işlemci lazım kasmaması için