Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
57, 41, 42 ClearLagg blacklistine eklendi artık silinmiyor.

GameOfTurk güzel bir sunucu ama hic yenilikçi deil :(
Öncelikle teşekkürler :) artık sunucuyla ilgilenecek pek vaktim olmuyor malum bu sene YGS'ye girmek durumundayım ayrıca staj görüyorum bir yandan..

MirzaMutluMRJ

PLAY.MRJNW.NET
En iyi cevaplar
0
İstersen eggwars yapmana yardımcı olurum veya benim yaptıgımı verebilirim skype : mirza.mutlu ekle

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
İstersen eggwars yapmana yardımcı olurum veya benim yaptıgımı verebilirim skype : mirza.mutlu ekle
Makinalarımızda yer yok teşekkürler.

HungerGames bekleme lobileri onarıldı.

Faction bölümünde envanterler ve sanal chestler bu gece 02:00 gibi sıfırlanacak tüm itemlerinizi arsanıza koyunuz!
Sıfırlandığında lag düzelecek.

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Skyblock yenilikler
- SkyTitan tagı eklendi! adanızı 50K level yaparak SkyTitan olabilirsiniz!
- Skyblock görevleri zorlaştırıldı.
- VIP'nin bazı özellikleri ve kiti değişti.
- Takaslarda para transferi için kullanabileceğiniz 25K değerindeki takas eşyası markete eklendi.
- SkyLegendden /repair yetkisi kalktı.

Survival komut hatalarında sunucunun çökmesi düzeltildi.

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar dostum. :)

Son düzenleme:

EmreErtas4141

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba serverinizi nerdeyse 70 slot halindeyken bir minecraft serverlarini tanitan site de gormustum. Giriyim dedim o zamanlar PvP yı seviyordum. Ve ilk gözüme kıt pvp takıldı ilk 4 ay falan orda oynadım şimdi skyblock'ta takiliyorum bu arada şükrü bey serverinizde ki yetkililer biraz adaletsiz davraniyor. Bu konuda onlarla ilgilenirsen sevinirim.

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba serverinizi nerdeyse 70 slot halindeyken bir minecraft serverlarini tanitan site de gormustum. Giriyim dedim o zamanlar PvP yı seviyordum. Ve ilk gözüme kıt pvp takıldı ilk 4 ay falan orda oynadım şimdi skyblock'ta takiliyorum bu arada şükrü bey serverinizde ki yetkililer biraz adaletsiz davraniyor. Bu konuda onlarla ilgilenirsen sevinirim.
Yorumunuz için teşekkürler öncelikle, ne gibi bir adaletsizlik söz konusu?

EmreErtas4141

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yorumunuz için teşekkürler öncelikle, ne gibi bir adaletsizlik söz konusu?
Adaletsizlik var derken ben bayaadir yanı 4,5 aydır yetkili olmaya çalışıyorum skyblockta ama bynavab0y o kadar istedigime rağmen gitti hem arkadaşı hemde sınıf arkadaşı olan fallofgod u yetkili yaptırdı ve D rehberlikten baslamadi direk rehber oldu. Ve nicesi var ornek kıt pvpde nerdeyse server açıldığından beri kıt pvpde oynuyordum bence orda benim yetkili olmam gerekiyordu ama yapmadılar kimse takmadi gitti xxxkingazzxxx arkadaşlarını yetkili yaptı. Bu durumlardan çok şikayetçiyim şöyle anlaman istemem yetkili olmak için birilerini suçluyor diye. Sadece bu kişileri uyarmani. Ve ben bunları serverda dile getirdiğimde ya Ban yiyorum yada mute yiyorum. Bu adaletsizliğe bir çare bulun. Çok sevdiğim bir serveri zorla bırakmak zorunda kalicam yoksa

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Adaletsizlik var derken ben bayaadir yanı 4,5 aydır yetkili olmaya çalışıyorum skyblockta ama bynavab0y o kadar istedigime rağmen gitti hem arkadaşı hemde sınıf arkadaşı olan fallofgod u yetkili yaptırdı ve D rehberlikten baslamadi direk rehber oldu. Ve nicesi var ornek kıt pvpde nerdeyse server açıldığından beri kıt pvpde oynuyordum bence orda benim yetkili olmam gerekiyordu ama yapmadılar kimse takmadi gitti xxxkingazzxxx arkadaşlarını yetkili yaptı. Bu durumlardan çok şikayetçiyim şöyle anlaman istemem yetkili olmak için birilerini suçluyor diye. Sadece bu kişileri uyarmani. Ve ben bunları serverda dile getirdiğimde ya Ban yiyorum yada mute yiyorum. Bu adaletsizliğe bir çare bulun. Çok sevdiğim bir serveri zorla bırakmak zorunda kalicam yoksa
Bu adaletsizlik değil ekibe uyumlu olduğunu düşündüğümüz kişileri ekibin görüşüyle alıyoruz sadece.

EmreErtas4141

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu adaletsizlik değil ekibe uyumlu olduğunu düşündüğümüz kişileri ekibin görüşüyle alıyoruz sadece.
Sanmıyorum öyle olduğunu

Peki sen benim uygun olup olmadigimi pluginleri bilip bilmedigimi nerden bilicen

bilmedigimi nerden bilicen[/QUOTE]
Sırf bu konuda seninle iletişime geçmek için foruma üye oldum