Modlu Faction İlerde Acılabilir Ama Suan Modlu Survival Aktifdir :D Faction Kapalıdır

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ne zaman açılacak? Yeniden açılınca bana haber verinde geliyim ne zamandır özlemini çekiyorum modlu serverin :(

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@bluestorm02 Öncelikle O Mod Yok Gereksiz Modları Koymayacam Dedim Ve Yeni Guncellemede Futbol Modu Kalktı Daha İyi Modlar Eklendi Futbola şu an Gerek Yok.

@mehmettaskin özlediginizi bende biliyorum ama zaten serverin marketi cok canımı yakıyo 2 saat sürüyo resmen :D o kadar çok konulacak şey varki kafayı yemek üzereyim :D anlayın beni keşke tek marketle bitse /warp tarım , /warp vipmarket , /warp ahır veya ahır yerine hayvanat bahceside olabilir ama bunlarıda ekleyecem yani market cok yoruyo beni çok

sizden isteyim konuyu yenilemeden istediginiz modları hemen yazınız :D mod paketi bitmek üzere sizin isteklerinizi ekleyecem 3 adet mod ekleyecem istekleriniz limit 3 :D kabul edilen modların isimlerini yazarım

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@bluestorm02 Öncelikle O Mod Yok Gereksiz Modları Koymayacam Dedim Ve Yeni Guncellemede Futbol Modu Kalktı Daha İyi Modlar Eklendi Futbola şu an Gerek Yok.

@mehmettaskin özlediginizi bende biliyorum ama zaten serverin marketi cok canımı yakıyo 2 saat sürüyo resmen :D o kadar çok konulacak şey varki kafayı yemek üzereyim :D anlayın beni keşke tek marketle bitse /warp tarım , /warp vipmarket , /warp ahır veya ahır yerine hayvanat bahceside olabilir ama bunlarıda ekleyecem yani market cok yoruyo beni çok
Ne gereksizi o modla kendi dünyanı kuruyosun çok iyi pcler için çok iyi bir mod istediğin dünyayı yapıyorsun sadece elmastan oluşan bir dünya yapmıştım çok güzeldi.

İstediğim modlar Thaumcraft, Tinkers Construct, Forestry, MineFactory, Appleid Energistics, Railcraft, Buildcraft, İndustrialcraft 2

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim biz istiyoruzki butun oyuncularımız serverde rahatlıkla oynayabilsin senin yaptıgın bencillik adamın 1 GB ramı var o kardeşimiz nasıl oynasın
zaten modların toplam sistem gereksinimi hesaplayacam ramlarımı söküp 1 GB lik ram takacam ve pc kasıyomu bakacam ona göre
Sistem Gereksinimleri BU şekilde olacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci: CPU 2.00 GHz
RAM: 1 GB
İşletim Sistemi : 32/64 Fark Etmez

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim biz istiyoruzki butun oyuncularımız serverde rahatlıkla oynayabilsin senin yaptıgın bencillik adamın 1 GB ramı var o kardeşimiz nasıl oynasın
zaten modların toplam sistem gereksinimi hesaplayacam ramlarımı söküp 1 GB lik ram takacam ve pc kasıyomu bakacam ona göre
Sistem Gereksinimleri BU şekilde olacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci: CPU 2.00 GHz
RAM: 1 GB
İşletim Sistemi : 32/64 Fark Etmez
O iş zor kardeşim güzel modlar ekleyip 1gb de çalışması bi thaumcraft 5 oynayayım demiştim 1gb ram yetmedi tek mod bunu yaptıysa mod paketini düşünemiyorum ama Thaumcraft 5 de 15mb mod 4.2 gibi değil.

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazdıgın Modlardan Railcraft Modu Kabul Edilebilir Denemek Şartıyla Bug Yoksa kesin olarak mod paketine eklenecektir :D

diyer modların abartılı cok fazla enerjiyle var sv yi yorar die eklemiyorum ve eger gerçekten zevkli bi modsa ne işe yaradıgını yazmanı istiyorum .

Kardeşim Biz Bütün Onlemleri Aldık şu an Arkadaşım 1 GB ramla rahatlıkla oynuyor serverde :)

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazdıgın Modlardan Railcraft Modu Kabul Edilebilir Denemek Şartıyla Bug Yoksa kesin olarak mod paketine eklenecektir :D

diyer modların abartılı cok fazla enerjiyle var sv yi yorar die eklemiyorum ve eger gerçekten zevkli bi modsa ne işe yaradıgını yazmanı istiyorum .
Thermal expansion ne :D bunlar abartılıysa o mod noluyor .d

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ama tek sorunu interneti açmaması gereksiz programları açmaması gerek yoksa tabi pc kasabilir onun dışında gayet güzel oynuyor :)

@bluestorm02 kardeşim biraz daha makul ol bunu faction sv olarak düşün ve buna yakışacak modları seç zarar vericek modlar istemem.

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an zevkli modları söyleyeyim bence Forestry baya bir zevkli mod arı çiftliğii kurmak eğlenceli oluyor Tinkers construct ile kendi silahını yapmak çok güzel oluyor flans modlarının falan aksine ortaçağ tarzı zevk veriyor ama çok op o konuda haklısın.Appliedin yaptığı tek şey çok fazla chest vermek ve applied energistics 2 de zorlaştı 1i oynadıysan 2yle karıştırma Minefactory ile mob spawner sistemi güzel oluyor Unleashed'de sınırsız demir sistemi yapmıştım onunla ama bir kaç modunda yardımıyla tabii ki.Buildcraft ve İndustrialcraft 2 yi eklemenizi umuyorum en iyi modlardan.

Lapisli fekşın olmayacak demi :D Lapis olmasın yeter.

Yani bence normal survival faction olsa daha güzel olurda sen nasıl görüyosan öle yap.

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
lapisli fekşın olmayacak ama maden alanlarıda olacak :D yukarda görmüşsündür maden alanını onun gibi bi alanda bol madenli bi yer olacak :)

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
lapisli fekşın olmayacak ama maden alanlarıda olacak :D yukarda görmüşsündür maden alanını onun gibi bi alanda bol madenli bi yer olacak :)
Yani üşenenler için öle bir şey olabilir. :D

Oyunu okadar kolaylaştırmışınız artık bari server marketi olmasın :D Sadece oyuncular arası market olabilir üretemediğin bazı şeyleri falan alırlar.

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
TrainCraft Cok Fena Deniyorum şu an 1.7.10 da uyumlu :) güzel işallah sorun cıkmaz

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
TrainCraft Cok Fena Deniyorum şu an 1.7.10 da uyumlu :) güzel işallah sorun cıkmaz
Traincraft ve Railcraft ikisi güzel iş yapıyor söyleyeyim.

Bazı modlara tam olarak başlamak için bazı şeyler bulmak gerekiyo o konuda napacaksınız petrol dungeonlardan düşen itemlar falan.

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forestry Modu kabul edilmiştir traincraft modu gereksiz bir mod oldugu için kabul edilmemiştir Forestry Modu Cok Güzel :)