canım sıkıldı artık herobrine herobrine

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar herobrine ne 1.4.2 de nede 1.3.2 de var 1.2.5 de de yok herobrine bir mod olarak yüklenebilir kendi kendine yaratılamaz mod sa sen yaparsın alpha da kendikendine oluşabilir alpha kullanan arkadaşlar görebilir bazen ay 1.4 de gördüm 1.3 de gördüm fana demeyin beta da bu yazılar bırakmalar veya değişik tüneller vardır ama herobrine yoktur 1.4 tede 1.3 dede yeraltı tünelleri vardır bunları çok gören arkadaşlar the end portalını ararken rastlarlar zaten end portalını buldunuzda kapılar falan görürsünüz yer altında tüneller falan ben çok görüyorum yer altı tünelleri bazen sandıklara rastlaya bilirsiniz ama içleride çogunlukla bir şey yoktur bazen olabilir ya ekmek vardır yada kılıç ondan başka bir şey yoktur herobrine kendi kendine olmaz birkere arkadaşlar bu yüzden boşu boşuna konular açmayınız ve saçma sapan yazılar yazmayınız değişik sesler de ya lvl atlarsanır yada 4x4 bir boşluk üzerinde durarsnız çıkar herobrine diye adınızı yazarsanız veya notch berki sanslıysanız skin olarak ortaya çıkar sorunuz varsa sorabilirsiniz bu yazıyı okuyanlara teşekkür ederim.

Saygılar

minecraft survival

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben oyunda adı Herobrine yazıyorum tamam adamın skini herobrine oluyorda herobrine alpha modundaki inanılmaz bir hatadır(bug)
Herobrineın ilk çıktığı zamanlarda oyun alphaya yakında herhalde

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
herobrine çokmu istiyosun indirin ozaman size güzel modlar indirebileceğiniz bi sitede verim minecraftdl.com alın zaten bikaç güne kadar 1.4 e özel çıkar artık herobrine gördüm tabela gördüm seni öldürcem yazıyodu yok kızıltaş meşaleleri dolu tuzaklı tüneller buldum demeyin ama size dediğim o the end portalı ararken çıkan tünellerde raylar ve kızıltaş meşalersi bulunur sandıklarda bulunur bazen canavar yaratıcısıda bulursunuz ama herobrine yoktur

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
SEED:HEROBRİNE 666 yazınca herobrine geliomuş azönce denedim herobrine yok gözleri beyaz hayvanlar yok sis yarattım içinden gelen bişi yok dipsiz magaralara girdim ordada yok tünellere gittim ordada yok arkadaşlar sakın böyle şeylere kanmayın umutlarınız boşa çıkar üzülürsünüz 2 saatlerle oynayarak 2 gün yaptım 3 güne gircem ordada baktım ev bile yaptım ne ev yandı ne tabela vardı ne tuzakvardı arkadaşlar seed olayı eskiden olabilirdi ama şimdi öle bişi yok iyi akşamlar

onurb

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
dogru guzel bir yazi tebrikler

Launcher_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ciddimisiniz? Bilinçli olarak koyulmadımı...

Ve o steve değil NOTCH :)

Steve minecraft nicki.Her neyse.

Oyun ilk çıktıgında steam üzerinden notch yayın yapıyordu..Birden karşısına herobrine çıktı ve ona saldırmaya başladı.Tabi korkma numarası yaptı.Ardından insanları korkutmak için bir sayfa açtı ve herobrine ın gözleri TROLL şekli almış dönüyordu :) xBox360 ve 1.7 versiyonlarında hala var.

''Aman'' yok,görmedim.Sadece bir moddan ibaret diyorsan o senin sorunundur.Resimlerin giflerini ben yapmıştım ve herobrine i ben gizlemiştim istersen kanıt olarak göstereyim:

K

koboto

Ziyaretçi
çok büyük bir hayal kırıklıgı...
Neyse custom npc mod var!!!!

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
mojang ta çalıştıysan söyle ozaman gerçekleri veya fotoğraflarını çogu mojang çalışanını fotoğraflarda gördüm haloowen içinde çektiler birsürü kişi vardı haloween in dışındada çekmişler ordada gördüm adlarını bilmiyorum ama senin içinde olduğun gerçek bir foto yada başka bişi göster kardeşim inanalım

Launcher_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
mojang ta çalıştıysan söyle ozaman gerçekleri veya fotoğraflarını çogu mojang çalışanını fotoğraflarda gördüm haloowen içinde çektiler birsürü kişi vardı haloween in dışındada çekmişler ordada gördüm adlarını bilmiyorum ama senin içinde olduğun gerçek bir foto yada başka bişi göster kardeşim inanalım
Kardeşim 2011 de çekilen fotoları nerden göstereyim? Hem telif hakkı var farkındaysan youtubede VEVO kanalı açtık mojang çalışanı olsamda anında 500 bin dolar ceza yerim.

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kardeş ozaman söyle kolay bişi şu turuncu saçlı adamla dişlek adam kim herobrine ne sebeble yüklemdi ?

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
herobrime 1.4 de varmı ozaman yoksa 1.3 de