Chest Commands Plugin Rehberi

xXDavcerXx

damnant quod non intelligunt.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Data value kısmı gereklimi o hata veriyo olabilir. REQUIRED-ITEM: '351, 6400' yapın ID: '351' yapın envanterinizde 6400 lapis bulundurun olur.

tayi62

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu Nitrado.net Forumundan ''Alinti'' ' dir dersen iyi olur

Exoistic

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

tayi62

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gönderdiğin linkte konunun oluşturulma tarihi olarak forumda "Tuesday, September 9th 2014, 9:00pm" görünüyor. Benim konuyu açma tarihim ise 15 Haziran yani ben konuyu birkaç ay önce açmışım. Bu durumda alıntı olması pek mümkün değil.
Niye olmasın? Alıntı olması için illa aynı gündemi açılması lazım konunun? çok saçma konuştun

Exoistic

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Niye olmasın? Alıntı olması için illa aynı gündemi açılması lazım konunun? çok saçma konuştun
Gereksiz yere uzatıyorsun Benim konumdan 3 ay sonra açılmış bir konudan nasıl alıntı yapabilirim? Konuları biraz incelersen benimkinin vermiş olduğun linkteki konudan daha farklı olduğunu görebilirsin. Bazı resimlerin ve örneklemelerin benzer olduğunu düşünüyorsan pluginin bukkit adresine git her iki konunun da resimleri oradan aldığını göreceksin.

xXDavcerXx

damnant quod non intelligunt.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
kesinlikle bir şey bilmediğin belli. Cahillik yapma bilmediğin konuda konuşma. Bir konudan 3 ay önce açılan bir konu alıntı olamaz abi DETECTED.

gredd18

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Abi Ben tabela ile kurdum oyuncualr sölye tıklayınca hata alıyor su çıkıyor chestcommands.open.example.yml

MineBine

Gurbet elde bir başıma neyleyim?
En iyi cevaplar
0
/mangaddp <grupadı> <yetki>
/mangaddp oyuncu chestcommands.open.example

gredd18

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
oyuncu abi[DOUBLEPOST=1434467613,1434465599][/DOUBLEPOST]Daha İleri Gidilemez ! Bi bölgeye onu yapıcamda Nası yapıcam ?

Talhaarc12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Benimde bi sorum var konu geçmiş ama oyuncular warp yazınca chestcommands.open.warp.yml diyo bir türlü düzelmiyo kendii admin yapıyom düzeliyo ama deop yaptığımda aynı hatayı veriyo yani anlıyacağınız adminden başkası kullanamıyo