Türkler tarafından mahvedilen MCSG serverlerı

Erenkorowakurwa

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Farkındaysan türklere hacker diyorsun ama sende bir türksün senin hile yapmadığın ne mağlum.

ComplicatedNoob

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Erenkorowakurwa

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sence böyle uzun bir mesaj yazmam ve konuyla ilgilenmem ihtimalleri düşürmüyor mu?[DOUBLEPOST=1435013738,1435013531][/DOUBLEPOST]
Adam bi ihtimali söylemiş abi buna laf koymak diyosan sen...neyse profil fotondan anlaşılıyor zaten.
Kardeşim profil fotoğrafından anlaşıldığı gibi çocuğa yaşı küçük diyemessin birde battifield resmi koyunca adam'mı olunuyor "Akıl yaşta değil baştadır." bunu aklına kazı hiç unutma senin arkanda bir çocuk olmadığı ne mağlum lütfen herkesi çocuk olarak görme büyük olmak istiyorsan kendini yalancı yerine koymana gerek yok tartışma çıkmasın görüşürüz kendine iyi bak.

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim profil fotoğrafından anlaşıldığı gibi çocuğa yaşı küçük diyemessin birde battifield resmi koyunca adam'mı olunuyor "Akıl yaşta değil baştadır." bunu aklına kazı hiç unutma senin arkanda bir çocuk olmadığı ne mağlum lütfen herkesi çocuk olarak görme büyük olmak istiyorsan kendini yalancı yerine koymana gerek yok tartışma çıkmasın görüşürüz kendine iyi bak.
O değilde adam çocuksun dememiş ki ._. .

yavhehe55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyunları Türkler mahvetmiyor.
6-18 aralığındaki kitle (geneli Türk) mahvediyor, örnekleri vereceğim.

Mesela hepinizin bildiği League of Legends, EUW sunucusundan Türkiye sunucusuna geçtikten sonra oyunu bıraktım. Çünkü her maç karşılıklı küfürleşmeleri, çocukça ithamları görmekten bıktım ve oyunu sildim.

Minecraft'da aynı şekilde, Türkiye sunucusunda küfür yağdırıyorlar birbirlerine. Bu sebeple Minecraft'ı sadece orjinal sunucularında ve arkadaşlarla oynuyorum.

Bu bahsettiğim kitle son zamanlarda World of Warcraft oyununa da bulaştı. Bildiğiniz gibi satın alma zorunluluğu olan ve aylık ücret verilmesi gereken bir oyun. Kısa süre önce pahalı olduğundan işi gücü olmayan oynamıyordu, şimdi general chatden her türlü küfrü yazıyorlar. Neyse ki benim oynadığım sunucuda bu tiplerden yok.

Bu ufaklıkları genelde ücretli ve satın alması zorunlu olan oyunlarda göremezsiniz varsa da çok nadirdir. Lakin gidip Metin2 gibi çocuk oyununun Türkiye sunucusunda oynarsanız ya da League of Legends gibi sağlam bir oyunun Türkiye sunucusunda oynarsanız haliniz kötü.

Blizzard son zamanlarda F2P MOBA çıkardı, gayet sağlam gidiyor. Yakında bu çocuklar o oyuna da bulaşacak diye oyuna para yatırmıyorum.
Sırf bu kitleyle karşılaşmamak için genel olarak Single Player oyunlar oynuyorum artık, bıktım bu özenti 6-18 küfürbaz kitleden.
Genel olarak Türk çocukları böyle, WoW'da guildimizde 13 yaşında bir çocuk var. Sesli sohbet üzerinden bizi neşelendiriyor raid sırasında, gayet de saygılı bir Fransız. Türk olsa ana bacı saydırırdı birinin en ufak hatasında. Bunun sebebi de bence Türk ailelerinin çocuklarını baskıcı yetiştirmesi, babası çocuğunu dövüyor çocuk da gelip oyunda birine sövüyor kendini tatmin ediyor. Gelenekler, görenekler, din vs. kavramlara hiç girmeyeceğim. Bu yazıyı neden 6-18 arası gençlerin yoğun olduğu bir foruma yazdım bilmiyorum ama burada bu tür insanlar yoktur umarım.

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
CS:GO'da da aynı kitle var. İngilizce konuşuyorum. Türk gelince hep "SKYPE GEL LAN V*L*T" diyorlar. Yani sövüyolar. taaakii o benden kötü oynuyor. Ama ben ondan iyi maşallah. 30 kill 5 assist ve 10 ölüm. Neyin kafasındayım ben :D Ama amerikan falan geliyor. Süper valla ya. Yaşa falan bakmıyorlar. Oynayışa bakıyorlar. Daha amerikan gelince küfür eden bana hiç görmedim.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
(Milliyetçilik ile uzaktan yakından bir alakam yok , ama şu türkler şunu mahvetti şunu şöyle yaptı konularını kesin)

Külse02

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu genel olarak Türkiyede yaşayan Türk ve diğer etnik kökenlerin DNA'dan gelenek görenekten geçen şu anki kültürle ,eziklik duygusuyla harmanlanan,anne ve babaların yetiştirmelerinden vs...
Ama sonuç olarak genel oyuncu tayfası böyle bizde.Aslında bu konu çok fena şekilde açılır ama şimdi ban filan almayalım zaten bu yazdıklarımda susturmalık gerçi neyse...

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunları Türkler mahvetmiyor.
6-18 aralığındaki kitle (geneli Türk) mahvediyor, örnekleri vereceğim.

Mesela hepinizin bildiği League of Legends, EUW sunucusundan Türkiye sunucusuna geçtikten sonra oyunu bıraktım. Çünkü her maç karşılıklı küfürleşmeleri, çocukça ithamları görmekten bıktım ve oyunu sildim.

Minecraft'da aynı şekilde, Türkiye sunucusunda küfür yağdırıyorlar birbirlerine. Bu sebeple Minecraft'ı sadece orjinal sunucularında ve arkadaşlarla oynuyorum.

Bu bahsettiğim kitle son zamanlarda World of Warcraft oyununa da bulaştı. Bildiğiniz gibi satın alma zorunluluğu olan ve aylık ücret verilmesi gereken bir oyun. Kısa süre önce pahalı olduğundan işi gücü olmayan oynamıyordu, şimdi general chatden her türlü küfrü yazıyorlar. Neyse ki benim oynadığım sunucuda bu tiplerden yok.

Bu ufaklıkları genelde ücretli ve satın alması zorunlu olan oyunlarda göremezsiniz varsa da çok nadirdir. Lakin gidip Metin2 gibi çocuk oyununun Türkiye sunucusunda oynarsanız ya da League of Legends gibi sağlam bir oyunun Türkiye sunucusunda oynarsanız haliniz kötü.

Blizzard son zamanlarda F2P MOBA çıkardı, gayet sağlam gidiyor. Yakında bu çocuklar o oyuna da bulaşacak diye oyuna para yatırmıyorum.
Sırf bu kitleyle karşılaşmamak için genel olarak Single Player oyunlar oynuyorum artık, bıktım bu özenti 6-18 küfürbaz kitleden.
Genel olarak Türk çocukları böyle, WoW'da guildimizde 13 yaşında bir çocuk var. Sesli sohbet üzerinden bizi neşelendiriyor raid sırasında, gayet de saygılı bir Fransız. Türk olsa ana bacı saydırırdı birinin en ufak hatasında. Bunun sebebi de bence Türk ailelerinin çocuklarını baskıcı yetiştirmesi, babası çocuğunu dövüyor çocuk da gelip oyunda birine sövüyor kendini tatmin ediyor. Gelenekler, görenekler, din vs. kavramlara hiç girmeyeceğim. Bu yazıyı neden 6-18 arası gençlerin yoğun olduğu bir foruma yazdım bilmiyorum ama burada bu tür insanlar yoktur umarım.
Şimdi ben de o aralıia giriyorum, 14 yaşındayım fakat asla bu tür davranışlar sergilemem. Küfredince büyük olarak düşünüldüklerini zannediyolar oysa ki yanılıyolar. Yav sanki bilmiyoruz biz küfretmeyi de adamı kesince sövüyo direk. Bi de bizde, Türklerde yenilgiyi kabul edememe gibi bi sorun var. Sadece minecraftta değil, futbolda kaybedince bile kavga çıkaran tipler var. Geçen hunger games oynuyodum ben demir setim elimde de taş kılıç var adamın da sadece deri kafalığı var elinde taş kılıç yine neyse adamı kestim direk hacksin, videodayım, bittin sen falan sonra küfretmeye başladı benim onu kesmem ilginç bir şey mi? İşte ss ni aldım reportlamak için de vazgeçtim sonra. Kanalının adını verdi attığına inandırmak için iyi abone oluyum mu dedim? Tamam biraz ağır olmuş olabilir de karakter sınırı bitene kadar küfretmek nedir arkadaş?

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Irktan nefret etmek aşıra kaçmıyor mu biraz? Irkçılık türevi şeyler bunun gibi ırklardan nefret etme gibi şeylerden başlıyor. Bu anlamda yorumunuzu hafifletmeniz hem yanlış anlaşılmaları giderip sizin fikrinizi yumuşatmanızı sağlayacak.

ComplicatedNoob

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
O battlelog profilinden bulaştı gravatar sanırım aynı ismi kullanıyorum ben koymadım bu resmi buraya[DOUBLEPOST=1435054988,1435054886][/DOUBLEPOST]
Irktan nefret etmek aşıra kaçmıyor mu biraz? Irkçılık türevi şeyler bunun gibi ırklardan nefret etme gibi şeylerden başlıyor. Bu anlamda yorumunuzu hafifletmeniz hem yanlış anlaşılmaları giderip sizin fikrinizi yumuşatmanızı sağlayacak.
Ama her oyunda varlar Battlefield 4 te helinizi ***ecem ha minecraftta ulan hileci ***** gibi şeyler de var LoL sunucusunu tartışmıyorum bile