İnka Bilişim TR - Türkiyenin Yeni Ön Ödemeli Oyun Server Satış Firması..!

BlueLight

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaş hayal dünyasında tostingcilik yapıyor arkadaşlar işine taş atmayın . 8 yaşından beri bu işlerle uğraşıyormuş bizi tehtid de etti vah vah :( korkudan pc'nin altına saklandım napmalıyım beyler :'([DOUBLEPOST=1432723095,1432722539][/DOUBLEPOST]
Tosting Sahibini Buldum !
@Alps @AdaletWasHere @RazAssassin
HAHAHAHAAA gülmekten öldüm lan o tip ne lan öle ''uza'' :D[DOUBLEPOST=1432917737][/DOUBLEPOST]
Beyler Siz Bana Kafayı Taktınız Herhalde ? Bakın Sizin Bildiğiniz Kadar Benim Unuttuğum Var. Aklınız Varsa İşsizliği Bırakıp Bir Hayat Berlirleyin Kendinize. Ve Benimle Uğraşmaya Devam Ederseniz Forum Yöneticilerine Şikayette Bulunacağım.

Dip not: O Resimdeki Benim Reklamcım. Benimle Muhatap Olucaksanız Olun. Yoksa Bu Konuyu Terk Edin.
he inandım tamam tamam reklamcın he he tamam tamam anlamak seni ben :D

UnicomTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Saygı değer arkadaşlar, benim çalışanlarım sizi ilgilendirmez. ayrıca ben bu yola girdim ve ilerleyeceğim. artık daha fazla uzatmayın şu konuyu.

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sen de daha fazla uzatmayıp tosting olduğunu kabul etsen diyorum. Yaşın küçük belki anlayamazsın ama bu sektörde sana para yok olsada helal para değil.

BlueLight

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

BlueLight

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biri şu tosting'ciye söyler mi internet adresi + vergi levhası fotokopisini atabilir mi ?
Her önüne gelen Hosting açsa maf olur piyasa istesem bende açarım evimde kendi makinelerim var sadece modemimi statik ıp yaptırmam lazım kendi serverimi evimde açmam için ki şu an bunu yapamam.[DOUBLEPOST=1433005900,1433005845][/DOUBLEPOST]
Her önüne gelen Hosting açsa maf olur piyasa istesem bende açarım evimde kendi makinelerim var sadece modemimi statik ıp yaptırmam lazım kendi serverimi evimde açmam için ki şu an bunu yapamam.
makinelerim derken 3 tane xD

Toplam ram 60GB

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her önüne gelen Hosting açsa maf olur piyasa istesem bende açarım evimde kendi makinelerim var sadece modemimi statik ıp yaptırmam lazım kendi serverimi evimde açmam için ki şu an bunu yapamam.[DOUBLEPOST=1433005900,1433005845][/DOUBLEPOST]
makinelerim derken 3 tane xD

Toplam ram 60GB
İleride aile şirketi olarak bizde başlıyacağız ama bağzı araştırmalar yapıyoruz pat diye Hosting açılmaz açılırsa bu tosting olur zaten :D

UnicomTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bakın hala hakarete devam ediyorsunuz. Diyeceğiniz varsa gelin söyleyin ? Ben bu işi yapıyorum ve müşterilerim memnun. 3 4 tane kendini bilmezin lafına bakarak firmayı kapatamam. Anlatabildimmi ?

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar bakın hala hakarete devam ediyorsunuz. Diyeceğiniz varsa gelin söyleyin ? Ben bu işi yapıyorum ve müşterilerim memnun. 3 4 tane kendini bilmezin lafına bakarak firmayı kapatamam. Anlatabildimmi ?
Birtürlü vergi levhasını v.s gösteremediğin "lafta şirket"inimi kapatamazsın :S

BlackHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu konu oldukça uzamış. @UnicomTR Sende kafana göre firma açma kardeşim. YS Belgesiz İş Olmaz.

@craft_man Konu Kilit Lütfen.

BlueLight

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@UnicomTR - @Unicom Web Sitenizi Verirmisiniz.
Murat sen bu adamlara nasıl güvenip plugin paketi yapıyorsun daha vergi levhasını göstermeye zahmet etmedi @batihost.com filan bunların vergi levhası var ve adamlar gösteriyor böyle yerlerden sunucu al adamlar hani plugin paketi karşılığı sana sunucu vericekler ya vermezle :) verseker bile baya laglı olur :(

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
UnicomTR Tamam belki iyi bir hostingsiniz size bir tavsiye vericem ama sizde bunu iyi biliyorsunuz.Kimse web site açmadan ve ys belgesini göstermeden sizden server almaz.