Craftolia Network | Yeni konu linki içeride!

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ranork biliyorum Cem'i seviyorsun fakat post kasmak oluyor bu.Yanlış anlama :)
Ya kardeşim iyi güzelde sen cidden post kasacak biri olduğumu mu düşünüyorsun :D post kasıyor olsam birçok konuyo kısa saça cevaplar atarım. Cem'e özel bunlar... :D

TheEverCraftTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu sunucuda oynamaya başlayabilirim ancak yine aynı şey olacak aynı şey dediğim winternetwork diye rezil bir server var 3 ay boyunca iyiydi sevmiştim sonra 3 ay geçti sunucunun factionunu sıfırlamışlardı bütün emeklerim gitmişti adamlarda haklı herşeyi degistirmişlerdi ama o kadar emek boşa gitmişti herneyse başarılar dilerim emek verilmiş server yakında XCraft 'ı açacagım ilk açılan turk servere benzetmeye çalışacagım cunku xcraft ilk açılan turk serverı hatırlıyorum hatırladıklarımı o servere koyacagım hayırlı forumlar :)

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu sunucuda oynamaya başlayabilirim ancak yine aynı şey olacak aynı şey dediğim winternetwork diye rezil bir server var 3 ay boyunca iyiydi sevmiştim sonra 3 ay geçti sunucunun factionunu sıfırlamışlardı bütün emeklerim gitmişti adamlarda haklı herşeyi degistirmişlerdi ama o kadar emek boşa gitmişti herneyse başarılar dilerim emek verilmiş server yakında XCraft 'ı açacagım ilk açılan turk servere benzetmeye çalışacagım cunku xcraft ilk açılan turk serverı hatırlıyorum hatırladıklarımı o servere koyacagım hayırlı forumlar :)
Serverda pek emek vericeğini sanmıyorum şuanlık sürekli girip oynıyacağın bir oyun değil her şey minigames üzerine kurulu

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverda pek emek vericeğini sanmıyorum şuanlık sürekli girip oynıyacağın bir oyun değil her şey minigames üzerine kurulu

Ama Minigames oynayarak Altın biriktirirsin ve Minigames de gelişirsin.

KiritoSelman

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Elinize sağlık gayet güzel bir server .
Başarılarınızın devam eder inşAllah.

dogidogi13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben bu sunucuya aşık oldum geliyorum bu cuma :koyun::koyun::ecehver:
Edit: Akademiye aşık oldum tam benlik galp galp galp

CmJustice

I started a joke...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Craftolia Network tanıtım videomuz konuya eklenmiştir :).

Son düzenleme: