3 Üye 3 Yorum /Harika/

Oyun Nasıl ?

• Güzel

Kullanılan: 6 20.7%
  • İyi

Kullanılan: 3 10.3%
  • Bilemiyorum Bohda Çıkabilir

Kullanılan: 20 69.0%

• Kullanılan toplam oy
    29

TheEverCraftTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben başlatıyorum 3 kişi söleceğim alttaki kişi o kişi hakkında görüşlerini açıklayacak ve o 3 kişi söyleyecek bu şekilde devam.(Hakaret yok sevmiyorsanız tanımıyorum demeniz yeterli)

Ben kimseyi tanımıyorum o yuzden ana sayfadan buldum birde etiketlemeyi unutmayın

@TheLeqendRS
@craft_man
@ExtendedFox

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
@KinchouKan Forumdaki ilk arkadaşlarımdan çok mgd oynadık zamanında :(
@ColdFireTR O da ilk arkadaşlarımdan çok yiff paylaştık zamanında :(
@Cobra_HD zamanında açtığım lapfox grubunu üye kısmında göstererek reklama çok yardımı dokunmuştu :(
Hala teşekkürler o reklam olayı için*
Doğrumu yapıyorum*

TheEverCraftTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üstteki kişinin etiketlediği kişiler hakkında yorum yapacaksın kendinde 3 üye belirteceksin amacı bu

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
1-Tanımıyorum
2-İsmini Gördüm
3- Resmin Çok Güzel
@Polkakorowakurwa , Oda benim forumdaki ilk anlayışlı arkadaşım kendisini çok severim ritim oyunlarını severdim bana mgd önerdi çok beğendim ve ona minnettarım bu oyunu paylaştığından ve pcye format attım mgdyi yedeklemeyi unuttum özelden atarmısın bu son pülüs :(
@B35T14 İlk Konusmamız Biraz Tartışmalı Geçti Ardından Arkadaş Olduk. Çok Sevdiğim Bir Üye Kendisi
@Legendlord Foruma Gruplar Kapandığından beri girmiyor ve gerçekten @Polkakorowakurwa kadar çok severim kendisini. Çok Anlayışlı Çok Dürüst Bir Üye. Burda Olmasada Bu Mesajımı Hissetmiştir. İyi İnsanlar Hakkında İyi Şeyler Söylersen Konustuğun Kişinin Kulağına Gidermiş Derler.

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
1- Yenilerden
2- Kendisinden nefret ederim yüzünede söyleyebilirim korkum yoktur ondan.
3- Yenilerden

GetqusA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1-Tanımıyorum
2-İsmini Gördüm
3- Resmin Çok Güzel
@Polkakorowakurwa , Oda benim forumdaki ilk anlayışlı arkadaşım kendisini çok severim ritim oyunlarını severdim bana mgd önerdi çok beğendim ve ona minnettarım bu oyunu paylaştığından ve pcye format attım mgdyi yedeklemeyi unuttum özelden atarmısın bu son pülüs :(
@B35T14 İlk Konusmamız Biraz Tartışmalı Geçti Ardından Arkadaş Olduk. Çok Sevdiğim Bir Üye Kendisi
@Legendlord Foruma Gruplar Kapandığından beri girmiyor ve gerçekten @Polkakorowakurwa kadar çok severim kendisini. Çok Anlayışlı Çok Dürüst Bir Üye. Burda Olmasada Bu Mesajımı Hissetmiştir. İyi İnsanlar Hakkında İyi Şeyler Söylersen Konustuğun Kişinin Kulağına Gidermiş Derler.

1- Tanımıyorum
2-Profil Sayfama Mesaj Yazıyor :S Tanışamadık
3-Tanımıyorum

@Prefer
@CINAX_DEVOP
@Minecraftplayerr / Bakalım Bunda Ne Gelecek A:DSA