ArcheAge...

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Son mesajın*Ben yazmaya başladığımda* O olduğundan ilk onu seçtim, yukarı kadar tekrar çıkmaya üşendim. .s

konuyu kirletmeyelim bilgi lazım bilgi :p bir kere biyetenek sınıfı seçtim dielim nasıl deiştricem onu ? öyle bir şey varmı ?

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Video'yu benim üstümde çekebilirsin ^^
Şu kızın eline koz vermeyi kes :(
konuyu kirletmeyelim bilgi lazım bilgi :p bir kere biyetenek sınıfı seçtim dielim nasıl deiştricem onu ? öyle bir şey varmı ?
Öyle bir şeyin oyunda olmasını geçtim, oynadığım 10-15 RPG ve MMORPG'de bile olmaması, tahminen ArcheAnge'da da olmayacağı anlamına gelir bence.
Tabi bazı oyunlarda yüksek miktarda oyun parası harcayarak skill ve sınıf değişimi yapma mevcut. Ama bilemem.

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Defense,Battlerage,Auramancy yapabilirsin sağlam bi karekter olur fakat saldırı yönünden zayıf defense olarak baya iyi kısacası tank olur.
Defense,Battlerage,Shadowplay yaparsan battlerage ı shadowplay ile desteklersin diğerinin tam tersi olur istediğini seç
Orchidna da oynuyorsan yardım edebilirim.

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Burası minecraft forumu o oyunun özel forumu ve arşivleri var türkçe olarak...ama inceledim bu gün o oyuna başlıyorum tam aradığım oyun
ayrıca uzunca incelemesini okudum sanırım ard arda kombo vurabilmek için 10. levelde seçeceğin yetenek ağacı başta seçtiğini uygun olsun...neyse başladığımdan bi gün sonra sana öğretirim nede olsa senden zekiyim

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Burası minecraft forumu o oyunun özel forumu ve arşivleri var türkçe olarak...ama inceledim bu gün o oyuna başlıyorum tam aradığım oyun
ayrıca uzunca incelemesini okudum sanırım ard arda kombo vurabilmek için 10. levelde seçeceğin yetenek ağacı başta seçtiğini uygun olsun...neyse başladığımdan bi gün sonra sana öğretirim nede olsa senden zekiyim

mmm mümkünse elf yada insan ol yoksa ögretme durumu sıkıntılı olcak (。◕‿‿◕。)

Şu kızın eline koz vermeyi kes :(

Öyle bir şeyin oyunda olmasını geçtim, oynadığım 10-15 RPG ve MMORPG'de bile olmaması, tahminen ArcheAnge'da da olmayacağı anlamına gelir bence.
Tabi bazı oyunlarda yüksek miktarda oyun parası harcayarak skill ve sınıf değişimi yapma mevcut. Ama bilemem.

tmm araştırcam belki vardır...

Video'yu benim üstümde çekebilirsin ^^

Evlerimiz yakınsa cok daha iyi olur kanlı canlı belgesel (。◕‿‿◕。)

Vacthy

- Mr.Koala
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Öncelikle oyunu herkese öneririm yaklaşık 1.5 yıldır falan oynuyorum + olarak sen nasıl bi class istiyosan burdan yazarsan sana skill buildi atabilirim :)

Not : En fazla türk Kyprosa serverinde bulunuyor ^^ o serverde olanlar bana ulaşsın ^^